Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Csajszi26, Módosítva: 2014. március 16.

Kategória:   Ecsetek

Fém eszköz

• szétválasztja a szempillákat, műszempillákat
  • óvatosan átfésülhetőek vele az ecsetek

katus92

2015. április 14.

Nem rossz, de a fém fogak lehetnének valamivel hegyesebbek is, így nem minden összeragadt szempillát választ szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

szabo.szandra1993

2014. április 16.

Legjobb :-) Nagyon hasznos kis termék, főleg ha az ember lánya szempillaspirál-mániás....szépen szét lehet vele vàlasztani a rétegezés közben/utàn!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

svivko

2014. március 15.

Ez az az ecset, amit legtöbbször használok az alapozóecset mellett. Legyen akármilyen póklábcsináló a spirál, vagy akármilyen semmilyen, akkor is gyönyörű szempillákat tudok alkotni ezzel a kis eszközzel. Minden réteg után átfésülöm jó alaposan, és megemeli-, szétválasztja a pillákat.
Mivel fémből van, nagyon strapabíró lesz, nem szúr, a vége lekerekített. Az ecset masszív, több mosás után sem veszek észre minőségromlást.
Arról nem is beszélve, hogy a szemöldökceruzát is már csak ezzel "dörgölöm el" . Sokkal kényelmesebb tisztítani, plusz ezzel a nagyon felles egyszerűbb határozott vonalakkal elsimítani a festéket.
Tisztítása hetente babasamponnal nagyon egyszerű. Ha makacs spirált kell eltüntetni, egy másik tisztítandó ecsettel átfésülöm a fém fogakat, és ennyi.
Sokkal szebb az eredmény. Musthave ecset!
Ajánlom. Make up plazán 1500 Ft, amit simán megér így, hogy spirálokat javít föl, ha kell, ha nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Sokkal szebb az eredmény. Musthave ecset!

Csajszi26

2013. május 13.

Nagyon praktikus kis fésű! Ha valaki szeret több réteg szempillaspirált felvinni és nem póklábasan annak mindenképpen ajánlom! nagyon szép természetes végeredményt lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.