Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Any, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Agi4

2015. március 13.

Sajnos nekem sem vált be, nem elég tömött, nem tudom jól eldolgozni az alapozót vele. Egyébként jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Sminkakademia

2014. február 17.

Tény, hogy szinte 2x tömöttebb a Sigma, de nem is kerül annyiba, viszont klasszisokkal jobb, mint az ELF (bocs a kifejezésért) hitvány ecsetei, amik szinte egyenlőek a használhatatlansággal.
Nekem ez az ecset bevált arra, amire használom, megéri az árát, nem hullik a szőre és több mosás után is tartja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

bozicsa

2013. november 21.

Nekem csalódás ez az ecset. Én eddig kézzel dolgoztam el magamon az alapozót, azt hittem, ehhez képest ez óriási előrelépés lesz, de sajnos nem. Lehet, hogy az a baj, hogy nem elég tömött, de egyáltalán nem dolgozza be a bőrömbe rendesen az alapozót, csak szétkeni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Kati04

2013. május 25.

Szuper kis ecset, nagyon szeretem. Szépen viszi fel az alapozót, sokkal jobban el lehet dolgozni vele, mint pl. kézzel vagy szivaccsal. Mivel fehérek hosszabb szálak benne, ezért jól látszik rajta, ha már teljesen tiszta. Rendszeres mosás mellett sem hullanak a kis szálak, nagyon puha, nem bántja a bőrt használatkor. Egy picit szerintem is lehetne tömörebb, de amiért ilyen olcsó ezt megbocsátom neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

rekag

2013. március 26.

Amíg meg nem vettem ezt az ecsetet addig szivaccsal és a klasszikus lapos alapozó ecsettel dolgoztam el az alapozót. Ég és föld a különbség a végeredményt illetően és természetesen a CS ecset javára dőlt el a verseny. :-) Gyönyörűen el lehet vele oszlatni az alapozót és fele annyi idő alatt végzek. Örülök hogy őt választottam. 2x kimostam már és egy darab szőrszálat nem hullajtott el. Engem meggyőzött a márka, úgyhogy meg is rendeltem még 5 ecsetet tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Szütyő Beauty blog

2012. november 27.

Ő volt a legelső "komolyabb" ecsetem anno, ha lehet ezt így mondani. Nekem bevált, szépen el lehet Vele dolgozni a BB krémet, alapozót. Egy kicsit lehetne tömöttebb, Nekem ez az egy pici szívfájdalmam van Vele kapcsolatban, de szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

LexiSmink

2012. június 10.

Nagyon jó ecset és a többi piacon lévő ecsethez képest jóval olcsóbb, pedig ugyan olyan. Elég tömött, ezért nem csíkoz és jól kenhető vele a folyékony alapozó is, de a porokat is nagyon jól felveszi és leadja a bőrön. Az ELF-nek is van ilyen stippling ecsete, de az nem ilyen jó. Ez jóval tömöttebb és jobban lehet vele dolgozni folyékony termékekkel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.