Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

"Összemos" és kontúroz,  tökéletes a füstös szemekhez. Póniszőrből készült, hegyes kialakítása lehetővé teszi a belső szemzug valmint a "crease" elérését.

blanchee

2012. július 9.

Remek ecset nagyon jó áron. Sokszor kerül a kezembe sminkelés során.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Remek ecset nagyon jó áron. Sokszor kerül a kezembe sminkelés során.

agi.greendaygirl

2012. március 16.

nem egészen úgy néz ki, mint a képen, de jó kis ecset. nem az a puha fajta, de jó átmenet a ceruza és a satírozó ecset között, szerintem. nagyon olcsón vettem, átszámolva kb. 3-400 ftért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

MelC

2012. január 10.

Nagyon-nagyon jó ecset, csak úgy, mint a 250-es pro blending. Semmi szőrhullás, jól tartja a formáját, kitűnően lehet vele mélyíteni, jó a helye, nagyon puha. Csak ajánlani tudom a CS ecseteket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

KissNiki

2011. december 28.

Nagyon jó ecset, mélyítővonalra, satírozáshoz tökéletes.
Valóban jó az ár-érték aránya, aki ilyen ecsetet szeretne, ezt válassza, főleg a kezdők! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

Nagyon jó ecset, mélyítővonalra, satírozáshoz tökéletes.

Kandi

2011. november 15.

Másik kedves Coastal Scents ecsetem. Tökéletes "cut crease" sminkekhez, és minden olyan sminkhez, amiben a szem "crease" részére szeretnék egy másik színt felvinni, illetve ezt összemosni. Az ecset maga, nagyon finom puha, de elég "merev" ahhoz, hogy tökéletesen lehessen használni. Ár/ érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.