Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Kategória:   Ecsetek

mangusztaho

2020. november 28.

Frissítés: Több mint hány is? 5 éve használom őket, hibátlanok, fehérek, extra puhák, hűségesek, gyönyörűek, kopás és karc mentesek. Minden nap, komoly sminkek készítése mellett immáron már 5 éve :).

-----------------------------------------------------------------------------------------

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

Én legelőször mikor ecsetkészletet vettem nagyon Nagyon mellényúltam!!! Egy roppantmód olcsó, kicsi, kevés számú ecsetkészletet vettem mondván hogy 'kipróbálni jó lesz ez'. Végül úgy sült el a dolog hogy ki sem vettem az ecsetet a tokjából már szétesett ráadásul a sötét barna ecsetszálak kifehéredtek és kihullottak az első mosás után. És itt határoztam el hogy csak fehér ecseteim lehetnek.

A CS hivatalos oldaláról rendeltem a vajszínű vagy bézs tokos ecsetszettet.
Több mint egy éve használom őket és TÖKÉLETESEK!
Stabil, masszív ecsetek tökéletesen puha és finom szálakkal! Rengetegszer használtam már őket az összes ecsetet és hibátlanok még mindig, számtalan mosás után! A nagyobb ecsetek saját tokkal rendelkeznek és az ecsettartó táska még rendelkezik egy apró zsebbel ami nekem nagyon hasznosnak bizonyult.
Nem tudnék egy ecsetet sem kiemelni hogy melyik lenne a legjobb és egyet sem tudnék leértékelni, mind a 24 ecset -nem lehet rá más szót használni mint hogy- tökéletes. Abszolút megéri az árát!! Velük szerettem meg sminkelni.

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

A CS hivatalos oldaláról rendeltem a vajszínű vagy bézs tokos ecsetszettet.
Több mint egy éve használom őket és TÖKÉLETESEK!

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

JHajni

2014. február 27.

Tegnap megérkezett a készlet, nekem a bézs tokos verzió van meg, és azt kell hogy mondjam, hogy nem csalódtam. Nagyon-nagyon jó ecsetek!!! Minden ecset benne van ami kell. Nagyon puhák, és tömöttek. Kis is próbáltam őket, a Flat Buffer alapozó ecset NAGYON jó, tökéletesen alapoz, és hasonló véleménnyel vagyok az összes többi ecsetről is!
Megéri az árát, igaz én az eredeti CS oldalról rendeltem, de ha egyszer megveszed nagyon sokáig jó lesz, mert látszik hogy strapabíró készlet.
Az első "beavatáson" is már túl estek, ki mostam őket, és egy szál se hullott ki belőlük.
A tokja masszív, mágnes záras, ja és a a nagyobb ecsetek kaptak műanyag "kupakot" is. számomra tökéletes, nem kell több ecsetet vennem :))

Ajánlom mindenkinek, csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Ajánlom mindenkinek, csillagos ötös!!!