Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2014. július 28.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Natural folyékony kézzel készített fekete szappan shea vajjal a puha, bársonyos, ápolt bőrért. Kíméletesen eltávolítja a szennyeződéseket miközben hidratálja és táplálja a bőrt. Mindennapos használatra is javasolt. A benne lévő shea vaj táplálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt, valamint megóvja a külső káros behatásoktól. Kiváló tisztító ereje van. Nagyon gyengéd a bőrhöz, így mindennapos használatra is javasolt. A terméket Ghána-ban készítik, mely a shea vaj, kakaóvaj, a feketeszappan és az értékes olajok trópusi hazája.

Az afrikai fekete szappan a legtöbb bőrtípusra kiválóan alkalmazható. Nem szárítja a bőrt, minden napos használata is javasolt a test bármely területén, arcon is. Kisgyerekek mosdatásához is javallott. Mélytisztító hatása révén nyugtatja a gyulladt bőrt és segít a pattanások kezelésében. Kiütésekre, csípésekre is használható nem allergizál. Napozás után nyugtatja a leégett bőrt, hidratálja azt. Száraz, repedezett bőrt is kezelhetjük vele. Eltávolítja a sminket. A termék érzékeny bőrű férfiaknak is ajánlott. Borotválkozás előtti alkalmazása révén elkerülhető a borotva okozta irritációk.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

JHajni

2015. július 19.

No, ezt is volt szerencsém kipróbálni. Kicsit más, mint a "szilárd" szappan verziója, de ezzel is meg vagyok elégedve. Érzékeny bőrű vagyok, de ez a szappan kíméletes és jól tisztít. Előnye a szilárd verziójával szemben, hogy nem kell kiszárítani használat után a szappant, és egyszerűbb használni. Nem kell szeletelni, és a csomagolás is remek. Egész nagy kiszerelés, fél évig biztosan elég lesz. Ajánlom mindenkinek, aki természetes arclemosót keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice