Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. december 8.

Kategória:   Ecsetek

16 db-os ecsetkészlet

• szintetikus szálakkal
  • utazáshoz ideális tokban

agi.greendaygirl

2015. január 11.

Kicsit csalódott vagyok.
Szerettem volna egy ilyen henger tokos ecsetkészletet utazáshoz, amit csak bedobok a bőröndbe és nem kell bíbelődni a hagyományos ecsettokokkal. A lényeg a tok volt, nézegettem e-bay-en is, de az ottani tokok pont kicsit kicsinek tűntek az ecseteimhez.
Így végül megrendeltem a szettet. Alapvetően nem szeretem a szintetikus ecseteket, illetve arcecsetekben jó, de szemecsetek terén sokszor nem működnek.
Ez a szett több sebből is vérzik. Egyrészt már az összeállítás sem stimmel. Feleslegesen sok arcecsetet tartalmaz és alap szemecsetek hiányoznak, illetve kevés van belőlük. Így pl. nincs egy normál méretű mezei szemhéjpúder ecset, csak pici és nagyon nagy. Ennek ellenére ferdén vágott tus/szemöldök ecsetből kétféle is van, plusz még egy tusecset. Egy darab satírozó (blending) ecset van benne, az meg nem működik jól (pont az ilyen "kényesebb" feladatoknál szoktak kudarcot valani a szintetikus szálak). Az arcecsetek jobbak, de tényleg feleslegesen sok. Azt nézve, hogy ez egy 16 db-os szett, sok a 7 arcecset szerintem. Arcecsetek közül a kabuki sculptor nevűnek örülök, mert jó, és ilyen ecsetem még eddig nem volt.
Nincs benne egy jó, lazább ceruzaecset amit mélyítővonalba lehetne használni (az az egy, ami van az túl kemény, tömött, nem igazán erre a célra való). A dome shadow nevezetű ecset szerintem elég felesleges, nem valami jól használható ( a 22 db-os készletükből is megvan, természetes változatban, de sokmindenre nem jó) és kicsit karcos is.
Muszáj lesz átvariálnom ezt a készletet, mert így nem megfelelő számomra. Az a szerencse, hogy szinte minden normál méretű ecset belefér, ellentétben más ilyen szettekkel, amikben rendszerint kisebb ecsetek vannak, így a tok is kisebb.
Ez az egy "szerencséje" van, hogy át tudom majd variálni, különben elég mérges lennék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Kicsit csalódott vagyok.