Coastal Scents

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. június 20.

Kategória:   Ecsetek

Ideális árnyaláshoz, és a színek "összemosásához" (blending).

szKrissy

2018. március 18.

Hosszú évek óta az egyik kedvenc ecsetem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Hosszú évek óta az egyik kedvenc ecsetem. :)

VanityFair

2018. március 10.

Ez az ecset nekem Szent Grál kategória, zseniális dupe-ja a MAC 217-nek, nincs nap, hogy ne nyúlnék érte! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

meaviolet

2015. január 24.

Borzasztó nagy csalódás, ugyanis amíg ez 2.000 Ft, az 500 Ft / 4 db-os Ebayes ecsetszettemből a satírozó darab kenterbe veri... iszonyatosan szúr, sprőd, összevissza állnak a szálai. Szomorú vagyok miatta, ha jó satírecsetet kerestek, ne a CS darabját vegyétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Bajbus

2015. január 24.

Hosszú hónapok óta megvan, bőven kiismertem. Elsőre mikor kibontottam oda voltam érte. Puha, jó forma. Beavató mosás után azonban másnap nem akartam hinni a szememnek! Mintha nem is ugyan az az ecset lett volna! Kímélő ecsettisztító samponnal mostam, mégis tiszta sprőd lett, minden szála össze-vissza áll, a puhasága eltűnt! Sigma ecseteim is vannak, ugyan így mosom őket és kifogástalanok....de ez! Használhatósága sem az igazi, satírozni borzasztó idegesítő folyamat vele, felteszek egy festéket, a felét felszedi. Megint felteszek, satírozok, felszedi. Nem képes szépen teríteni felszedés nélkül, ahogy az egy satírozó ecset feladata lenne. Így kb arra jó csak, hogyha netán túlzásba esnék, kicsit visszaszed, bár erre eddig egyszer volt szükségem. Nem azt mondom, hogy nem lehet vele dolgozni, de ahhoz, hogy hasonlóan szép eredmény szülessen, mint egy minőségibb ecsettel, 3x annyi idő és festék megy el...Meg akartam úszni a MAC217-es árát, de már látom, hogy nem fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

lujzi

2014. november 10.

első ránézésre elszomorodtam, amikor kézhez kaptam: nem teljesen ilyen formára számítottam, ráadásul ki is állt belőle két szál. szépen megnyírtam, aztán másnap kipróbáltam. nos, tényleg gyönyörű satírt lehet vele csinálni. a színt valóban halványítja némileg, de ez teljesen logikus. szépen építgettem még, majd satíroztam, tényleg szuper lett a sminkem. icipicit azért szúr, de lényegesen jobb a többi olcsó ecsetnél. örülök, hogy végül nem ruháztam be a mac 217-re, nem hiszem, hogy 4x ennyit tudna (az ára viszont 4x annyi).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Mrs.Jaultarts

2014. november 8.

Picit szúrós és már az első mosás után szétálltak a szálak, de miután megszáradt már újra használhatónak nézett ki :D Szépen lehet vele satírozni, bár hajlamos elvenni a felvitt színt. Egyelnőre még csak a szememen használtam arra, amire való, de ki fogom próbálni korrektor eldolgozására is. Hátha ott jobban helyt áll.
Egy biztos, nem ez lesz számomra A BLENDING BRUSH, de amég nem találom meg az igazit, próbálom kihozni belőle a legjobbat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Kodi

2014. október 1.

Sajnos a többszöri mosás után a szálak finom vége letöredezett, és az ecset kissé szúróssá vált, ettől függetlenül szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

e.inci007

2014. május 18.

Nem olyan rég van meg ez az ecset. Szerintem OK. A többi CS szemre való ecseteihez képest olyan durvának tűnik, sokkal keményebb, de a feladatát szépen elvégzi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

barkacskutya

2014. április 13.

Sziasztok! Pont egy éve vettem, szinte minden nap használom, de sajnos mostanra szálasodni és szúrni kezdett. Babasamponnal mostam végig, eddig nagyon szerettem, tök jó kis ecset, de úgy látszik, nálam ennyit bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

lumiukko

2014. április 3.

Az itteni vélemények miatt valami nagyon hiper-szuper ecsetre számítottam és mi tagadás, nem rossz, de el sem ájultam tőle. Nekem egy picit túl nagy a szememhez, de azért még lehet vele boldogulni. Tény, hogy szépen lehet vele satírozni, kicsit hosszadalmas, ha élénken akarunk hagyni egy sötét színt, mivel satírozás közben sokat fakul, de építgetve jól működik. Igazából a funkcióját teljes mértékben elvégzi, de zavar, hogy egy picit engem is szúr. Nem durván, de azért jobb érzés egy pihe-puha ecsetet használni. Eddig mosásnál hullajtott egy szálat, ami szerencsére nem vészes. Azért kap 4-es, mert van más satírozóecset, amit én személy szerint jobban szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.