Coastal Scents

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

Praktikus 6db-os ecsetkészlet utazáshoz vagy napközben igazításhoz, női táskába elférő mérettel. A tartóban van egy cipzáras, hálós zseb is, ahova puffnit, de akár telefont is tehetünk. Puha sörtéjű, fekete nyelű ecsetek fényes ezüst kígyóbőr utánzatú műbőr ecsettartóban.

Ecsetek: 1. Kabuki on a stick (kecskeszőr) 2. Angled blush (kecskeszőr) 3. Multi-shadow round tapered (lószőr) 4. Pointed crease (kecskeszőr) 5. Angled taklon liner (szintetikus) 6. Brow definer (szintetikus)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)