Cococare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

100%-os marokkói argánolaj

fabyen

2014. december 29.

Iherb-ről rendeltem, elhasználtam, de az illata olyan fura volt, ezért nem valószínű, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil