Coconutoil Cosmetics

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: bejus89, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. december 12.

Kategória:   Ajakápolók

Természetes összetevőkből előállított  ajakápoló balzsam, mely túlnyomórészt kókuszolajat (70% felett), továbbá méhviaszt, kakaóvajat, pálmaolajat, csekély mennyiségben steviát, E-vitamint, ezeken túl pedig természetes eredetű illatanyagot, argánt és levendulát tartalmaz.

• ápolja, védi, táplálja és hidratálja a bőrt
  • baktérium-és gombaölő hatású
  • nem okoz bőrirritációt
  • a bőr számára semleges kémhatású
  • csak  organikus, ehető anyagokból áll
  • előállítása során kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik

Természetes összetevői gyengéden, de hatékonyan ápolják a cserepes ajkakat. Naturális alapanyagai részlegesen csökkenthetik az UV sugárzás káros hatásait. Kiszerelésénél és állagánál fogva, nem csak az ajak ápolására alkalmas, hanem minden érzékeny és kiszáradt bőrfelületen tökéletesen hatékony.

A Coconutoil Cosmetics termékei az „Ehető minőséget” képviselik, azon túl, hogy organikus, ehető és GMO mentes alapanyagokból készülnek.

aniko_farago

2020. május 31.

Ezt az ajakápolót én ajándékba kaptam.Az illatát nem szeretem annyira de az ajkamat szépen ápolja. Az ára miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Mimik

2020. április 14.

Nem rossz, de nem is újravevős. Szolid illata van, nem hidratál rosszul. De annyira nem is jó (nekem eddig a Blistex vált be legjobban). A csomagolás tényleg nem túl praktikus, könnyen lejön a teteje, ezért én is csak itthonra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Dea

2020. március 24.

Szerettem az ízét,illatát, jól ápolta a számat. Azonban nem túl higénikus illetve nagyon gyorsan elfogy az árához képest. Nem biztos, hogy újravenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

ZaFi

2020. január 14.

Mindharom tipust beszereztem:
szokasos kozepes teljesitmeny, rosszul zarodo dobozka, melegben szallithatatlan, tobbszor ujra kellene kenni, kisse fura iz. Illata elmegy de nem nyujt semmi extrat a szamon, koromagyborre jo!
(Maradok a mar bevalt Bioderma,Uriage,Laneige kombonal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Mindharom tipust beszereztem:
(Maradok a mar bevalt Bioderma,Uriage,Laneige kombonal.)

Bettiful

2019. október 19.

Elégedett vagyok vele, nagyon sokáig ápoltan tartja a számat ebben az őszi, széles időben. Az íze valami fantasztikus, órák után is érzem. Picit drága, de lassan fogy, így megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

marbi

2019. szeptember 26.

Nem érzem, hogy annyira ápolná a számat, pedig rendszeresen használom és nem az a túlszáradós típus. Viszont sokáig elég, finom az illata és az íze is. Ami még nem jön be nekem se, hogy idő, mire felszívódik úgy nézek ki tőle, mintha nagyon vastagon bezsíroztam volna a számat. Emiatt és a csomagolása miatt, csak otthon használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

alcyone

2019. szeptember 19.

Előny: visszafogott, natúr illat, jó állag, tetszetős csomagolás (főleg, hogy nem műanyag), jó összetevőket használó ajakápoló, ami teszi a dolgát, bár kell napi 2 kenésnyi belőle, ugyanakkor egyszerre kevés fogy.

Hátrány: nem praktikus csomagolás (félő, hogy lejön a teteje és mindent összezsíroz), kicsit nehezen szívódik be, ezért néha hamarabb lejön a számról, mint kellene.

Konklúzió: a kevesebb néha több elvet szem előtt tartva szerintem jó termék, a nagyon gyorsan száradó számat szépen rendbe teszi, így bármennyire is kétesélyes a csomagolása utaztatás esetén, szerintem ha elfogy (és továbbra is jól teljesít) ennél a terméknél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

babi11

2019. május 23.

Szükségem volt egy ajakápolóra, de nem akartam olyat venni ismét, ami műanyag tárolóban van, így mellette döntöttem az itteni vélemények alapján. 3 hete van már nálam és eddig tökéletesen megfelelt a célra. Nekem nem probléma ez a kézzel belenyúlós megoldás, mert csak otthon lefekvés előtt és reggel használom. Az ára ugyan magas,de nem bántam meg a vételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

mayupi

2019. április 12.

Jó kis termék ez, szépen hidratál, és a minimalista illata is bejön. Tetszik, hogy magyar céget támogathatok, ha megveszem. Amivel egyet kell értenem az előttem szólókkal, hogy nem praktikus a csomagolása, félek, ha táskába tenném, lejárna a teteje. Szerencsére csak estére használom, így tiszta kézzel nyúlok csak bele, de jobban bejönne a kenegetős, rúzsszerű kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

AnnamariaGalik

2019. március 24.

Nagyon "zöld" az összetevőit nézve, bár még így is kicsit sokallom, hogy mennyi minden van benne egy ajakbalzsamhoz képest.
Gyengén teljesít (bár lassan fogy), szinte semmit nem érezni az argán olaj jótékony hatásaiból.
Valamint rájöttem, hogy mivel nincs mindig lehetőségem alaposan kezet mosni, nem is annyira praktikus ez a tégelyes megoldás. Nem szeretem "feldobni" (azért, mivel ha mondjuk éppen a tömegközlekedésen vagyok, és koszos a kezem, a kézfertőtlenítőm nincs nálam, vagy épp nincs is birtokomban, egyszerűen nem nyúlkálok a bőrömhöz, pláne nem a számhoz piszkos kézzel), ez pedig hátráltatja a funkciója betöltésében.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil