Coconutoil Cosmetics

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: bejus89, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. december 12.

Kategória:   Ajakápolók

Természetes összetevőkből előállított  ajakápoló balzsam, mely túlnyomórészt kókuszolajat (70% felett), továbbá méhviaszt, kakaóvajat, pálmaolajat, csekély mennyiségben steviát, E-vitamint, ezeken túl pedig természetes eredetű illatanyagot, argánt és levendulát tartalmaz.

• ápolja, védi, táplálja és hidratálja a bőrt
  • baktérium-és gombaölő hatású
  • nem okoz bőrirritációt
  • a bőr számára semleges kémhatású
  • csak  organikus, ehető anyagokból áll
  • előállítása során kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik

Természetes összetevői gyengéden, de hatékonyan ápolják a cserepes ajkakat. Naturális alapanyagai részlegesen csökkenthetik az UV sugárzás káros hatásait. Kiszerelésénél és állagánál fogva, nem csak az ajak ápolására alkalmas, hanem minden érzékeny és kiszáradt bőrfelületen tökéletesen hatékony.

A Coconutoil Cosmetics termékei az „Ehető minőséget” képviselik, azon túl, hogy organikus, ehető és GMO mentes alapanyagokból készülnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zoldgekko

2021. szeptember 28.

Nagyon ritkán használok a számra ajakápolót, mert nem tudom elviselni sem az ízét, sem az állagát (lehet labello-s trauma ért gyermekkoromban...). Nyáron napégés után, vagy télen a hideg szélben használnom kell valamilyen ápoló, nyugtató hatású krémet eseti jelleggel. Tetszik ez a tégelyes megoldás, de 24 fok felett a táskában nem ajánlatos hurcibálni, mert megolvad, és szivároghat is a tartójából. Nekem egyetlen negatívum a rövid lejárati idő, mivel keveset használok a termékből, így kicsúsztam a lejárati időből, sajnos meg is avasodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

ZsofiaLoren

2020. december 30.

Imádom! Az utóbbi időben a szokásosnál is szárazabb volt a szám és reggelente úgy ébredtem, mint aki a sivatagban töltött egy éjszakát étlen-szomjan. Sokáig kerestem egy megfelelő ajakápolót. Véletlen találtam erre a csodára a DM-ben. Az összetevők és a csomagolás miatt vettem meg. Már az első alkalommal csodát tett, istenien hidratál, az illata is kellemes. Nekem egy kissé laza a doboz teteje, de most főként itthon vagyok, így pillanatnyilag ez nem zavar, majd keresek valami megoldást rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

bebecske22

2020. november 11.

Régóta ezt használom este, lefekvés előtt. Ez a kis tégely nekem már több, mint egy éve megvan, szeretem a hatását és az állagát. Reggelre nagyon szépen hidratálja és feltölti az ajkaimat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

kutyataar

2020. július 22.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Sokáig hirdatálja az ajkaimat, imádom az illatát és az állagát, nekem nagyon bejön a csomagolása is, jól záródik a fémdoboz, még sosem tapasztaltam, hogy le akart volna esni a fedele, annyira jól zár. Sokáig elég, így szerintem ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

aniko_farago

2020. május 31.

Ezt az ajakápolót én ajándékba kaptam.Az illatát nem szeretem annyira de az ajkamat szépen ápolja. Az ára miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Mimik

2020. április 14.

Nem rossz, de nem is újravevős. Szolid illata van, nem hidratál rosszul. De annyira nem is jó (nekem eddig a Blistex vált be legjobban). A csomagolás tényleg nem túl praktikus, könnyen lejön a teteje, ezért én is csak itthonra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Dea

2020. március 24.

Szerettem az ízét,illatát, jól ápolta a számat. Azonban nem túl higénikus illetve nagyon gyorsan elfogy az árához képest. Nem biztos, hogy újravenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

ZaFi

2020. január 14.

Mindharom tipust beszereztem:
szokasos kozepes teljesitmeny, rosszul zarodo dobozka, melegben szallithatatlan, tobbszor ujra kellene kenni, kisse fura iz. Illata elmegy de nem nyujt semmi extrat a szamon, koromagyborre jo!
(Maradok a mar bevalt Bioderma,Uriage,Laneige kombonal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Mindharom tipust beszereztem:
(Maradok a mar bevalt Bioderma,Uriage,Laneige kombonal.)

Bettiful

2019. október 19.

Elégedett vagyok vele, nagyon sokáig ápoltan tartja a számat ebben az őszi, széles időben. Az íze valami fantasztikus, órák után is érzem. Picit drága, de lassan fogy, így megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

marbi

2019. szeptember 26.

Nem érzem, hogy annyira ápolná a számat, pedig rendszeresen használom és nem az a túlszáradós típus. Viszont sokáig elég, finom az illata és az íze is. Ami még nem jön be nekem se, hogy idő, mire felszívódik úgy nézek ki tőle, mintha nagyon vastagon bezsíroztam volna a számat. Emiatt és a csomagolása miatt, csak otthon használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Squalane eo 1 0