Coconutoil Cosmetics

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: bejus89, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. december 12.

Kategória:   Ajakápolók

Természetes összetevőkből előállított  ajakápoló balzsam, mely túlnyomórészt kókuszolajat (70% felett), továbbá méhviaszt, kakaóvajat, pálmaolajat, csekély mennyiségben steviát, E-vitamint, ezeken túl pedig természetes eredetű illatanyagot, argánt és levendulát tartalmaz.

• ápolja, védi, táplálja és hidratálja a bőrt
  • baktérium-és gombaölő hatású
  • nem okoz bőrirritációt
  • a bőr számára semleges kémhatású
  • csak  organikus, ehető anyagokból áll
  • előállítása során kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik

Természetes összetevői gyengéden, de hatékonyan ápolják a cserepes ajkakat. Naturális alapanyagai részlegesen csökkenthetik az UV sugárzás káros hatásait. Kiszerelésénél és állagánál fogva, nem csak az ajak ápolására alkalmas, hanem minden érzékeny és kiszáradt bőrfelületen tökéletesen hatékony.

A Coconutoil Cosmetics termékei az „Ehető minőséget” képviselik, azon túl, hogy organikus, ehető és GMO mentes alapanyagokból készülnek.

mayupi

2019. április 12.

Jó kis termék ez, szépen hidratál, és a minimalista illata is bejön. Tetszik, hogy magyar céget támogathatok, ha megveszem. Amivel egyet kell értenem az előttem szólókkal, hogy nem praktikus a csomagolása, félek, ha táskába tenném, lejárna a teteje. Szerencsére csak estére használom, így tiszta kézzel nyúlok csak bele, de jobban bejönne a kenegetős, rúzsszerű kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

AnnamariaGalik

2019. március 24.

Nagyon "zöld" az összetevőit nézve, bár még így is kicsit sokallom, hogy mennyi minden van benne egy ajakbalzsamhoz képest.
Gyengén teljesít (bár lassan fogy), szinte semmit nem érezni az argán olaj jótékony hatásaiból.
Valamint rájöttem, hogy mivel nincs mindig lehetőségem alaposan kezet mosni, nem is annyira praktikus ez a tégelyes megoldás. Nem szeretem "feldobni" (azért, mivel ha mondjuk éppen a tömegközlekedésen vagyok, és koszos a kezem, a kézfertőtlenítőm nincs nálam, vagy épp nincs is birtokomban, egyszerűen nem nyúlkálok a bőrömhöz, pláne nem a számhoz piszkos kézzel), ez pedig hátráltatja a funkciója betöltésében.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Nem veszem újra.

Lilla16

2019. február 1.

Hát nem tudom.. Szerintem is érződik rajta a kókusz-zsír illate és íze, ami annyira nem kellemes. Egyelőre nekem jól hidratál, de ilyen hatást azért tud másik ajakápoló is, sokkal olcsóbban. Most elsősorban a kiszerelés miatt vettem meg, mert szeretnék minél kevesebb műanyagot vásárolni. Ez a tégely viszont nem győzött meg, könnyen lejár a teteje és kicsit olajos lesz a széle, jobb lenne ha csavaros lenne és biztos nem kenődhetne szét a táskámban (főleg ha jön majd a meleg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Lehet, hogy jó, de rám nem tett túl nagy benyomást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Lehet, hogy jó, de rám nem tett túl nagy benyomást.

lupumaar

2018. augusztus 22.

A fém tégelyes kiszerelés kis mutatós. Tökéletesen hidratál, íztelen-szagtalan, pont olyan mint amilyennek egy natúr ajak ápolónak lennie kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

viragnyelven

2018. május 19.

Jó termék jó áron. A tegelyes kiszerelesert nem veszek el csillagot, bár én sem preferálom, de biztos van, aki igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Skadi

2018. március 3.

Az első natúr ajakápoló, ami tényleg segített a télen nagyon gyorsan cserepesre száradó ajkaimon. A tégelyes kiszerelést én sem kedvelem + kicsit drágállom is, ezért csak 4 pontot kap, de a kence maga nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

kissenikor

2018. január 8.

Nekem nem valt be. A tegelyes megoldasokat alapbol nem kedvelem, a pozitiv velemenyek hatasara es az osszetevolista miatt esett ra a valasztasom. Nekem semmit nem csinalt a szammal, a total kiszaradt szam 2 percre kicsit puhabb lett, majd extragyorsan eltunt rola az egesz...nem hogy ujra nem vennem, de par probalkozas utan masikat vettem, mert nem tudok vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

wifee

2018. január 7.

Nagyon jól hidratál. Mivel ez egy teljesen natúr termék, nem vártam tőle jó illatot, finom ízt, nekem éppen elég az hogy az egyébként nem túl száraz ajkaimat megfelelően ápolja és védi a hidegben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Hidratál meg minden de a szaga nekem rossz, sztem túlárazott,de kinek mi, szerintem sokkal jobbak a manna ajakápolói.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!