Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2020. november 5.

Kiszerelés:   2 x 10 ml
Kategória:   Ajakápolók

Kizárólag organikus, ehető minőségű összetevőket tartalmazó  natúr ajakbalzsam és ajakradír használata során segít megtisztítani ajkunkat az elhalt hámsejtektől, szennyeződésektől. Ajkaink természetesen lesznek teltek, ápoltak és gyönyörűek. Tökéletes alapja egy tökéletes sminknek. Oscar Larion sminkmester ajánlásával.

Ajakradír összetevői: kókuszolaj, őrölt fahéj, mandulahéj és olivamag őrlemény, méhviasz, őrölt cayenne bors, kakóvaj, stevia, víz, természetes E-vitamin

Ajakápoló balzsam összetevői:  kókuszolaj, méhviasz, kakóvaj, stevia, víz, természetes E-vitamin

szofka77

2021. október 18.

Imadom! A Mullerben keresetem mar ajakradirt meg netes hosszu keresgeles utan,mert sem DM sem Rossmann-ban sem pedig Bipa-ban nem talaltam normalisat, de meglattam ezt mert eleve bio-t kerestem. Nagyon dragalltam az 1700ft-os arral, es ezert is kulon csak az ajakradirt vettem meg, szerencsere volt is. Feltem megvenni az itteni velemenyek alapjan, igen picit eget de kibirhato teljesen es kicsi mennyiseggel az ajkakra kenve..imadom az allagat, suru es jo minosegu latszik rajta, edes kakao illattal..ennyire meg soha egyetlen ajakradirtol sem voltak selymesek es tokeletesek az ajkaim! Ujravevos lesz, igaz a fekete fogpor nem jott be de a fogkefe es a bronze olaj igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

TamiTami9

2021. szeptember 19.

Az ajakradírt használom, és eddig imádom. Jó érzés, ahogy felpezsdíti, "felébreszti" az ajkaimat, és még százszor puhábbá is teszi, mint az ajakbalzsamok önmagukban. Nem csak reggel segít, hogy frissebbnek érezzem magamat, de este is kellemesen megtisztítja és regenerálja az ajkakat. Nagyon szeretem mind az illatát, mind pedig az ízét - ehető összetevőkből készült, így nincs semmi baj, ha véletlen lenyelnénk egy minimális mennyiséget, amikor alkalmazzuk. Véletlenül találtam rá, és bár már régóta vágytam egy ajakradírra, főleg most, hogy a szám repedezése és kiszáradása már el is kezdődött, pedig még nincs is annyira hűvös, mégis, kicsit bizalmatlanul vettem meg, próba szerencse alapon. Nem bántam meg, nagyon megérte az árát. A teteje valóban lehetne szorosabb, hogy könnyen hordozható legyen, de ez végül is nem akkora probléma nekem például, mert én csak otthon használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

dbrownie

2021. február 7.

Az ajakápoló nagyon finom, kellemes kókuszos illatú, arca is használom néha, ha épp nagyon ki van száradva a bőröm.

Az ajakradír...gondoltam az ajkaimra sosem fog elfogyni még egy ilyen kis mennyiség sem, hát kipróbáltam először arcradírnak. Ne tegyétek, leégett az orrom :) A fahéj és a bors durván csíp még az ajkakon is, de legalább azt felpezsdíti kicsit.

Mivel a tégely nem csavaros, és a tető nem szorul az aljhoz eléggé, így nem túl táskabarát, viszont pirospont, hogy visszaveszi a gyártó a kiürült tégelyeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

fokyandi

2020. október 28.

Barátnőmtől kaptam. Az ajakradír a bors miatt iszonyatosan csíp, amúgy jól végzi a dolgát, szép sima felületű lesz az ajkam. Hetente használom csak, így ez a kis tégely hónapokig elég lesz.
A balzsam elég kemény, kis körkörös mozdulatokkal felmelegítem az ujjammal és vékonyan bekenem a szám. Finom, puha ajkaim lesznek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

Fanki

2020. április 23.

Nagyon szeretem! Az ajakradír jól leszedi az elhalt hámsejteket, és dúsabbnak tűnnek utána az ajkaim. A balzsam is csodásan hidratál, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

dynah13

2019. december 21.

A Csak a Mentes vasarban vettem, 1500 Ft volt akciosan a 2, gondoltam kiprobalom :)
Soha nem hasznaltam elotte ajakradirt, kivancsi voltam. Hat, fura. Fahejas, kicsit csipi a szamat, de ez normalis, hiszen igy fejti ki duzzaszto hatasat. Ritkan hasznalom, kb heti 1x, de meg vagyok bele elegedve.
Az ajakbalzsamot is szeretem, hideg szeles idoben tobbszor kell hasznalni, de nekem segit. Eloszor picit szaritott, de aztan mar csak hidratalt. Kellemes ize van, gyorsan beszivodik. Hidegben megdermed, olyankor az ujjaimmal szoktam melegiteni kicsit korkoros mozdulatokat vegzek, alatta megolvad annyira, hogy mar tudok mit felkenni a szamra.
Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Szeretem :)

nemethkareka

2019. október 4.

Borzalmas!
Az ajakápoló még csak-csak elmegy, de nagyon kevés, maximum egy melegebb napon állja meg a helyét, ha alapból cserepesek az ajkaid.
A radír pedig kritikán aluli... Nekem égette az ajkaimat, nehezen tudtam őket lehűteni, fájtak és kipirosodtak. A radírozni jól tudott, de nekem ennyit nem ér. Kategóriájában a tudásához képest drágállom... Abszolút nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Borzalmas!

Havu

2018. december 2.

Az ajakbalzsamot szeretem, de a radír nem jött be. Jó az illata, az állaga, de rajtam nem az igazi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Tavasz tündér

2018. október 24.

Igazából nekem a hagyományos fogkefés ajakradírozás is megteszi, de olykor szeretek kísérletezni az ajakradírokkal. Ez egy érdekes termék, de nem rossz. Először szinte sokkolt a csípős érzés, de már kitapasztaltam mennyit kell felkenni, hogy ne legyen kellemetlen a használata. Valamint ügyelek arra, hogy a száj széleken túlra ne kerüljön, mert kipirosítja a bőrt. Lemosás után kellemesen bizsergő érzést hagy maga után és puha ajkakat varázsol. Az az érzésem, hogy sosem fogy el ez a kis tégelynyi termék, pedig használom, csak kevés kell belőle. Az ajakápolót egyenlőre még nem próbáltam ki, mert jelenleg több terméket is tesztelek. Az is lehet elajándékozom, mert a tégelyes, belenyúlós verziókért nem rajongok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

KataMayaNagy

2018. március 24.

A kettő együtt hatékony, kellemes íze van, és az eredménnyel is meg vagyok elégedve. Csak az ajakbalzsam nem elég egy hűvös, téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene, Tocopherol, Squalene
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.