Coconutoil Cosmetics

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: mariska6, az összetevőket feltöltötte: viko985, Módosítva: 2018. február 7.

Kategória:   Testápolás

Három fantasztikus bázisolaj, a kókusz-, a jojoba- és a mandulaolaj együttes hatása dolgozik azért, hogy mindkettőtök bőre a legjobb állapotba kerüljön. A kókuszolaj értékes telített zsírsavai és antioxidánsai baktérium-, vírus- és gombaölő hatást gyakorolnak, és regenerálják a bőr sejtjeit. A jojobaolaj összetétele hasonlít az emberi faggyúéhoz, ezért kifejezetten alkalmas az elveszített faggyú pótlására. A mandulaolajat kifejezetten kisgyermekek bőrére ajánlják, mivel megnyugtatja és hidratálja a legérzékenyebb bőrt is. Védőréteget képez a bőrön, megóvja annak hidrolipid köpenyét.

alcyone

2019. május 28.

A jó vélemények és a tiszta összetevők miatt vettem meg, mert egy ideje már nem vagyok testápoló párti, egyre inkább a natúr vonalat részesítem előnyben. Az olaj pikk-pakk beszívódik, a bőröm puha és kellemes utána, illatra talán a kókusz dominál, de egyáltalán nem erősen. Szerintem nagyon jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Titanilla10

2018. november 13.

Ez valami fantasztikus olaj.Jelenleg babás vagyok a hasam nem repedt meg nem tudom hogy ettől vagy a genetika de pihe puha a bőröm.Kenem a hasamra,mellemre,dekoltázsra,arcra,lábaimra tehát mindenhova nagyon puha és rugalmas a bőröm tőle.Szerintem a terhességem után is maradok nála.Illatra nagyon finom a kókuszolaj illata dominál nem hagy olajos érzetet hamar beszivódik,arcra is hihetetlen hatása van.És az összetevői is rendben vannak.Már a második üveggel veszem.Amúgy takarékos kis cucc de igy hogy mindenhova kenek majdnem mindennap....igy hát gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Shinejuci

2018. július 7.

Nagyon finom az illata,szarazolajkent mukodik szinte mert egyaltalan nem hagy olajos erzetet maga utan par perccel. Ujszulott babanak gyonyoruen lehozta a borhamlasat,csodaszep puha bort hagyva magautan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

KataMayaNagy

2018. március 24.

Kellemes illata van, nagyon tetszenek itt is az összetevők, nemrég kezdtem el használni, nem viszket, nem irritál egyáltalán, szépen teszi a dolgát. Bátran ajánlom mamáknak-babáknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

kissenikor

2018. január 8.

Varandossag alatt pocakolajnak hasznaltam. Kb fel evig minden este hasznaltam, mikor elfogyott. Kicsit elsore fura szaga volt, de hozzaszoktam. El lehetett dolgozni a boron, nem okozott allergiat, nem viszketett, nem maradt olajos erzet utana. Egeszen jo volt, baba olajnak nem hasznalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.