Coconutoil Cosmetics

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: mariska6, az összetevőket feltöltötte: viko985, Módosítva: 2018. február 7.

Kategória:   Testápolás

Három fantasztikus bázisolaj, a kókusz-, a jojoba- és a mandulaolaj együttes hatása dolgozik azért, hogy mindkettőtök bőre a legjobb állapotba kerüljön. A kókuszolaj értékes telített zsírsavai és antioxidánsai baktérium-, vírus- és gombaölő hatást gyakorolnak, és regenerálják a bőr sejtjeit. A jojobaolaj összetétele hasonlít az emberi faggyúéhoz, ezért kifejezetten alkalmas az elveszített faggyú pótlására. A mandulaolajat kifejezetten kisgyermekek bőrére ajánlják, mivel megnyugtatja és hidratálja a legérzékenyebb bőrt is. Védőréteget képez a bőrön, megóvja annak hidrolipid köpenyét.

Pumi

2024. február 21.

Összeetevoi alapján szuper termék. Jó szívvel használtam szoptatás alatt és a babara

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

Zsu1

2023. január 20.

Az első babavárásomkor kaptam ajándékba. Akkor is nagyon bevált megelőzésre a következő babavárásomat is végigkísérte és azóta is csak ezt használom. 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Kmerci

2021. május 7.

Intim masszázs olajuk is bevált elég kellemes hatást tud nyújtani. Ezért is vettem terhesség alatti bőrápolásra ezt a márkát, meg persze az összetevői miatt. Nekem nehezen szívódik be pár használat alapján, de rájöttem hogy indul meg jobban az adagolója: fejjel lefelé tartom mozdulatlanul, nem rázva és pár másodperc után magától elkezd gyorsabban csöpögni, ami bőven elég magába/kedvenc krémmel kenve derékra, hasra, mellekre, dekoltázsra. Nagyon jól hidratál és puhítja a bőrt, meglátjuk milyen lesz szülésig a hatása, segít e megelőzni a csíkokat. :)

UPDATE!
Sajnos annyira zavaróan erős illata van száradás, beszívódás után, hogy teljesen büdös leszek tőle és minden ruhám, párom szerint gépzsír szaga van. :D Ettől függetlenül el fogom használni az új Bio Oil natúr olajjal felváltva, én inkább azt ajánlanám, annak kellemes gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

UPDATE!

ditta91

2020. augusztus 5.

Még csak egy szűk hete használom a második trimeszterben vagyok. De sokkal jobban tetszik mint az előtte használt DM-es Mamaglück olaj. Az nem szívódott be rendesen, olyan volt mintha étolajat kennék magamra a ruhám is kicsit büdi lett tőle. Ez egy száraz olaj, nekem citrusos illata van (?) tetszik. Nedves bőrre viszem fel hamar beszívódik :) Remélem nem lesznek csíkjaim. Annyi a negatívuma hogy nagyon kevés jön belőle 1-1 csepp amit nem értek ez nem egy illóolaj. De ennyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

alcyone

2019. május 28.

A jó vélemények és a tiszta összetevők miatt vettem meg, mert egy ideje már nem vagyok testápoló párti, egyre inkább a natúr vonalat részesítem előnyben. Az olaj pikk-pakk beszívódik, a bőröm puha és kellemes utána, illatra talán a kókusz dominál, de egyáltalán nem erősen. Szerintem nagyon jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Titanilla10

2018. november 13.

Ez valami fantasztikus olaj.Jelenleg babás vagyok a hasam nem repedt meg nem tudom hogy ettől vagy a genetika de pihe puha a bőröm.Kenem a hasamra,mellemre,dekoltázsra,arcra,lábaimra tehát mindenhova nagyon puha és rugalmas a bőröm tőle.Szerintem a terhességem után is maradok nála.Illatra nagyon finom a kókuszolaj illata dominál nem hagy olajos érzetet hamar beszivódik,arcra is hihetetlen hatása van.És az összetevői is rendben vannak.Már a második üveggel veszem.Amúgy takarékos kis cucc de igy hogy mindenhova kenek majdnem mindennap....igy hát gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Shinejuci

2018. július 7.

Nagyon finom az illata,szarazolajkent mukodik szinte mert egyaltalan nem hagy olajos erzetet maga utan par perccel. Ujszulott babanak gyonyoruen lehozta a borhamlasat,csodaszep puha bort hagyva magautan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

KataMayaNagy

2018. március 24.

Kellemes illata van, nagyon tetszenek itt is az összetevők, nemrég kezdtem el használni, nem viszket, nem irritál egyáltalán, szépen teszi a dolgát. Bátran ajánlom mamáknak-babáknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

kissenikor

2018. január 8.

Varandossag alatt pocakolajnak hasznaltam. Kb fel evig minden este hasznaltam, mikor elfogyott. Kicsit elsore fura szaga volt, de hozzaszoktam. El lehetett dolgozni a boron, nem okozott allergiat, nem viszketett, nem maradt olajos erzet utana. Egeszen jo volt, baba olajnak nem hasznalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Természetes olaj, melyet a cápa májából vagy növényekből vonnak ki. A bőrünk által termelt faggyúnak körülbelül 13 százalékát alkotja szkvalén. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Kémiai szerkezetét tekintve kettős kötésekkel rendelkező, telítetlen szénhidrogén-molekula, és mint ilyen, oxidációnak erősen kitett. Instabil voltának előnye, hogy antioxidánsként működik, amihez olajos jellegét hozzátéve a száraz bőr számára kedvező összetevő lehet. Aknés bőrproblémákkal küzdők számára azonban nem javasolt szkvalénes kozmetikumot használni, az oxidálódott formája ugyanis erősítheti az aknék megjelenését.