Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofie, Módosítva: 2018. október 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít a fogak elszíneződéseinek eltávolításában, így tartós használatával fehérebb fogakat eredményezhet a fogzománc károsítása nélkül, természetes módon. Organikus összetevői segítenek fenntartani a szájüreg egészségét, a stevia és a menta pedig kellemes ízről és frissességről gondoskodik.

Kmerci

2021. augusztus 25.

Már pár hete használom és csak pozitívan tudok véleményezni róla. :) Nem csak a fogfehérítében segít de nem vérzik az ínyem amióta ezt használom!! Ezelőtt minden fogmosásnál vérzett az ínyem akármilyen fogkrémet használtam, bio, fogínyvérzésre stb akkor is vérzett, de ezzel egyáltalán nem, már csak ezért is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

szofka77

2021. június 5.

Tegnap vettem a DM-ben ezekre a jo velemenyekre hivatkozva. 1 max 2 arnyalatot vilagositott nekem. Meglatjuk a jovoben mit produkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

mpetra9111

2021. január 28.

Körülbelül fél éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. A mosdót kicsit gyakrabban kell takarítani és a fogkefét is nagyon elszínezi, de az eredmény mindenért kárpótol. A Biomed kókuszos szájvizével használom, így az esetleg a fogam közé keveredett fekete szemcsék is eltűnnek. Sajnos brutál hajlamos vagyok a fogkövesedésre, de mióta ezt használom nemhogy megállította, hanem ami volt annak nagy részét szépen lassan lepucolta. Rég nem voltak ilyen tiszták a fogaim, mint most. A fogorvos is dicsérte. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

nyufi

2020. augusztus 11.

Karácsonyra kaptam coco smile ajándékcsomagban a kis kiszerelést, azóta a teljeset is megvettem. Szerelem! Hulladékmentes, finom, elképesztően jól tisztít, azonnali fehérítő hatása van. Sokat kávézom, nekem ez fontos volt, hogy ne látszódjon és tisztának érezzem a fogaim. Utána fogselymezek, bár azt a fogszabályzó levétel óta mindig ha fogkrémet használtam is, mert így mondta a fogorvosom. én egyeztettem vele erről a termékről, azt mondta bátran használhatom, úgyhogy csak ajánlani tudom. Vettem tőlük kókuszolaj szájvizet is, azt fujom a fogkefére mielőtt belemártom, így kicsit habzik és mentolosabb, nekem minden szempontból telitalálat, össze sem hasonlítható mással. Remélem még sokáig kapható lesz, mert ez nekem örök alapdarab lett, és a párom is imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Jazzzy

2020. augusztus 6.

Nagyon alaposan át kell mosnom a fogaimat a használata után a tiszta fogkefével, mert itt-ott a fogközeimbe beleragadnak az apró fekete darabok. Az első használatkor fel sem tűnt, a párom, aki szintén használta, először azt hitte, én mosom a fogaimat bénán, aztán legközelebb jobban megnézte a saját fogait, és neki is ott virítottak a fekete szemcsék. :D
Az is furcsa élmény, hogy gyakorlatilag a saját nyálammal mosok fogat. Az íze számomra nagyon bejövős, és a végén tiszta érzetűek a fogaim, mégis vissza álltam mellette fogkrémre, és felváltva/együtt használom őket, mert nem éreztem tőle annyira felfrissültnek a számat, a leheletemet, párom sem. Számomra nem könnyű a használata, nagyon elszínezi a mosdót, a bambusz fogkefét, bár ez legyen a legkevesebb. Nem adom fel a használatát, mert több szempontból szimpatikus, de tény, hogy macerásabbá, hosszabbá teszi a fogmosást. Érzékeny fogaim vannak, nekem nem bántja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Mimik

2020. április 21.

Kb. 1 hónapja használom. Még barátkozom vele, nem vagyok teljesen megelégedve. Elektromos fogkefével esélytelen haszálni, mert mindenfele szétfröcsköli a fekete cuccot. Sima fogkefével kicsit jobb a helyzet, de ha fehérek a sörtéi a fogkefének akkor már az első haszálat után úgy néz ki a fogkefe mintha az egész lakást azzal takarítottam volna. (Nyilván a szén miatt, de nem számítottam rá, hogy ennyire megfogja).
A másik amit nem szeretek, hogy egyszerűen nem tudok vele 2 percig fogat mosni, mert két húzás után folyik ki a számból. (lehet nekem van túl sok nyálam) Ez mindenhova maszatol utána és takaríthatom az egész mosdókagylót)
Az íze nem rossz, nekem nem volt furcsa. De egyelőre ennyi pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Az íze nem rossz, nekem nem volt furcsa. De egyelőre ennyi pozitívum.

kisstimi93

2020. március 19.

Érdekes, nekem nem habzik, de ezért imádom. Mindig öklendeztem a fogmosástól, aztán végre rájöttem, hogy igazából a habzó fogkrém zavar. Ez szerencsére nem habzik, ellenben nagyon alaposan tisztít. Az íze meg... hát, azt szokni kell :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

FazekasDora

2019. szeptember 15.

A zero waste életmód miatt próbáltam ki ezt a terméket. Nagyon sokat hezitáltam először, hogy megvegyem-e legfőképpen az ára miatt. Szerintem nagyon hatékony megfelelően fehéríti a fogakat és a kellemetlen szagokat is eltünteti. Az is nagyon nagy pozitívum, hogy ehető minőségű és semmilyen káros anyagot nem tartalmaz. Ez a tulajdonsága illetve az hogy nem "csíp" főleg kisgyermekes családoknál biztosan nagyon kedvező. A dobozát pedig ha kifogyott visszalehet küldeni a gyártónak az pedig kedvezménykupont ad cserébe. :) Nekem egy dolog miatt kerül csak 4 csillag a fogporra az pedig az ára. Habár még nem használtam el nem tudom meddig fogja bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

rafi

2019. április 28.

Először furcsa volt az íze, már megszoktam és megszerettem. Főként az illata, de engem némileg az íze is chai latte-ra emlékeztet, nem tudom megmondani miért, de egyértelműen nem mentolos, inkább édeskés. Nagyon kevés elég belőle, jól felhabzik, és így iszonyat lassan fogy, szerintem bőven megéri az árát. A csomagolás picit macerásabb, mint egy tubusos fogkrém, de fenntartható, környezetbarát, így nem zavar. :) Teljesen jól tisztít, és hosszabb távon használva mintha minimálisan fehérítette volna a fogaimat (talán mintha a fogkő ellen is segítene, de azt már csak lehet, hogy beképzelem). A natúr dolgok kedvelőinek mindenképp ajánlom, az érzékeny fogaimmal sem volt vele problémám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

csarankoszandi

2019. március 31.

Nnna.. Még barátkozom vele (lassan 2 hónapja használom) . Az elején fura volt hogy pezseg a számban, most már hozzászoktam. Szerintem tiszták a fogaim utána. Egy kicsit lehetne apró szemcsésebb. Érzékeny fogakra nem ajánlom. Lassan fogy, ezért egy plusz csillag, meg azért, mert fenntartható csomagolása van. Később még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.