Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

"Matcha tea tartalmú bio bőrradír, vagyis inkább egy valóságos vitaminbomba a bőrnek! Frenetikus bio összetevőkkel szabadítja fel a bőrt az elhalt hámsejtek elnyomása alól, hogy újra élettel töltődjön fel és puha tapintásával bűvöljön el bárkit.  Főleg téged! A tasakban megbúvó porrá zúzott bio gyógynövények, matcha tea, himalája sószemcsék, valamint a hidegen sajtolt nyers kókuszolaj már alig várják a találkozást veled."

bebecske22

2020. november 11.

Nekem fém dobozos kiadásban van meg a termék. Kifejezetten szeretem a borsmenta hatását, én a combomra használom elhalt hámsejtek eltávolítására/ vérkeringés fokozásra, amiben nagyon jól teljesít! Valóban macerás egy kicsit a használata, mindenképpen vizes kézzel kell belenyúlni a tégelybe, mert egyébként potyog mindenhova és tényleg zöldre színezi a kádat...De megéri! A használata után egyébként sokkal jobban felszívódik a kényes területen a zsírégető krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

cshrs

2020. július 10.

Bár már átváltottam kémiai hámlasztókra az arcomon, a testemre el fogom használni, mert nagyon szeretem. A szemcsék pont megfelelőek, szuper illata van és radírozás után imádom a bőröm tapintását. Én egy üres LUSH tégelybe öntöttem bele rögtön, hogy egyszerűbb legyen használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

botykasmunyo

2020. június 30.

Szuper cucc. Puha és sima bőrt eredményez. Az illata borsmenta teára emlékeztet, és nagyon frissítő, hűsítő hatása van, főleg nyári melegben. Viszont elég porózus, hullik ki a dobozból, kézből, a második alkalommal majdnem ki is borítottam az egészet a kádba. :-D Utána suvickolhattam, mert mindent befog zöldre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Squalene

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat