Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

"Matcha tea tartalmú bio bőrradír, vagyis inkább egy valóságos vitaminbomba a bőrnek! Frenetikus bio összetevőkkel szabadítja fel a bőrt az elhalt hámsejtek elnyomása alól, hogy újra élettel töltődjön fel és puha tapintásával bűvöljön el bárkit.  Főleg téged! A tasakban megbúvó porrá zúzott bio gyógynövények, matcha tea, himalája sószemcsék, valamint a hidegen sajtolt nyers kókuszolaj már alig várják a találkozást veled."

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Squalene

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat