Coconutoil Cosmetics

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: And1, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Fényvédők

Az organikus összetevőket tartalmazó 100% bio napkrém fizikai fényvédőréteget képez a bőrön, így megóvja a bőrt a káros UV sugárzástól. SPF 30 fényvédelmet nyújt, de használat közben tápláló összetevőket is juttat a bőrbe. A hidegen sajtolt nyers kókuszolaj természetes antibakteriális-, fertőtlenítő- és gombaölő tulajdonságával extra gondoskodásban részesít kicsiket és nagyokat egyaránt, a kakaóvaj és a sárgarépagyökér kivonat pedig az egyenletes és egészséges sejtszintű barnulásról gondoskodik.

Szepis

2020. május 27.

Hirtelen felindulásból vettem, mivel "ehető" minőségű termék és a többi COCONUTOIL termék is bevált... igazából nem rossz, maga a krém egy vastag sűrű sárgás krém, ahogy felkelni az ember nagyon picit szemcsés de az még talán jól is esik kicsit "masszírozó" hatása van, óvatosan kell felkenni ki kell tapasztalni a mennyiséget mert fizikai fényvédőként fehér réteget tud hagyni, de kicsit vizes kézzel egész szépen el lehet dolgozni és hát beszívja a bőr, de nekem kell fölé púder, viszont nagyon szép a finishe azt nagyon szeretem nem jobban jön le, mint más krém. A fényvédelméről még nem tudok nyilatkozni, de nem viszket tőle az arcom nem pattogtam ki nem piros nem csíp és nem folyik le ha melegebb a hőmérséklet. Szóval egy jó akció vagy kiárusítás során, aki nem szeretne kémia krémet magára menni vagy csak kíváncsiságból próbálja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0