Coconutoil Cosmetics

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Whosthatfitgirl, az összetevőket feltöltötte: nncsrny, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Testápolás

Tartós barnaság és bio bőrápolás egy lépésben a bronz olaj segítségével

Napozás közben a kizárólag organikus összetevőket tartalmazó Bronz olaj elősegíti a bőr sejtszintű barnulását, táplálja, hidratálja és megóvja a kiszáradástól. A kókuszolaj és a homoktövis olaj segítségével vitaminokat és antioxidánsokat juttathatsz be bőrödbe, elősegítve annak gyors regenerálódását. A természetes béta karotin és kakaóvaj felgyorsítja a barnulást és aranyszínű árnyalatot ad a bőrnek.

KataMayaNagy

2018. november 30.

Én is akciósan vettem, és nem bántam meg. Kellemes illata van, könnyen beszívódik, az összetevők varázslatosak. Szépen barnulok vele, nem cserélném másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

magnolia

2018. szeptember 13.

Fantasztikus termék! Mivel nincs fényvédő faktora, így 11 előtt és 15-16 óra után szoktam vele napozni. Valóban felgyorsítja a barnulást, és közben még pihe-puha is lesz tőle a bőröm! Az ára elég borsos, így csak akkor veszem meg, ha legalább 30-40%-os kedvezménnyel jutok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Squalane eo 1 0