Coconutoil Cosmetics

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Ajakápolók

• ápolja, védi, táplálja és hidratálja a bőrt
  • baktérium-és gombaölő hatású
  • nem okoz bőrirritációt
  • a bőr számára semleges kémhatású
  • csak  organikus, ehető anyagokból áll
  • előállítása során kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik

Természetes összetevői gyengéden, de hatékonyan ápolják a cserepes ajkakat. Naturális alapanyagai részlegesen csökkenthetik az UV sugárzás káros hatásait. Kiszerelésénél és állagánál fogva, nem csak az ajak ápolására alkalmas, hanem minden érzékeny és kiszáradt bőrfelületen tökéletesen hatékony.

A Coconutoil Cosmetics termékei az „Ehető minőséget” képviselik, azon túl, hogy organikus, ehető és GMO mentes alapanyagokból készülnek.

ZaFi

2020. január 14.

A harom verzio kozul ez a legrosszabbul sikerult:
szokasos kozepes teljesitmeny es melegben szallithatatlan, rosszul zarodo dobozka.
Emelle meg jon egy szajon elviselhetetleb erossegu levendula szag...probaltam koromagyborre elhasznalni (annak jot tett es tavolabb van az orromtol)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

A harom verzio kozul ez a legrosszabbul sikerult:

TheNancy07

2019. május 18.

Ajándékba kaptam, nem hiszem, hogy a magas ára miatt valaha is megvettem volna, hiába a szép összetevők. Kiszáradt orromra kentem, a sok orrfújás miatt, kb. 2 nap alatt rendbe hoztam, bár elég sokat kentem vele. Alapvetően niveát használnék erre a célra, de az fehér, itt jól jött, hogy átlátszó krémecske. Az illata, nem tudom miért, de nagyon szeretem szagolgatni, pedig nem vagyok egy levendula fan, sőt. Viszont az ajkaimat szárította kicsit. Fura. Az orromnál működött, az ajkaimnál nem. Vegyes érzelmek, nincs még teljesen kiforrva :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

tmsmnk

2019. május 9.

Borzasztóan drága, és nagyon rossz. Cserepesre szárítja a számat, arról nem beszélve, hogy alig lehet kivájni a tégelyből.Aztán ha kicsit melegebb van akkor folyik. Nagyon megbánós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Dorka8

2019. február 2.

Az az igazság, hogy nekem sajnos teljesen kiszárította a számat pedig nyilván hidratálnia kellene dehát ez nem jött össze..az íze nekem túl intenzív, alig mertem kinyitni a számat nehogy belekerüljön egy kicsi..:D az összetevők tényleg jók, viszont attól, hogy valami csupa természetes dologból készül még nem garantálja, hogy hatékony is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Szonjo

2019. január 7.

Kiváló anyagokból áll, ezért magasabb az ára, mint a többi ajakápolónak, viszont jobban is végzi a munkáját, kitartóbban hidratál. De ha valaki nem csípi túlzottan a levendulaillatot, hozzá ne érjen!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

KataMayaNagy

2018. november 30.

Idén nagyon megszerettem a levendulát, és ez a kis termék fantasztikus. Minden nap használom, és puha, hidratált ajkakat varázsol. Sokáig elég egy kis tégely. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Ad-Namah

2018. október 21.

Csak levendula rajongóknak. Az íze és illata intenzív, szerintem nagyon jól ápol, akciósan is húzós az ára. Ez az egy probléma van vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

SzSofi

2018. április 4.

Ez az első ilyen tégelyes kiszerelésű termékem (ajándékba kaptam) az biztos hogy ilyen típusú terméket nem fogok venni.
Otthon használtam lefekvés előtt tudtam csak használni. Nekem az állagával volt gondom télen nagyon kemény volt alig tudtam dörzsölgetéssel melegítva tudtam kilehelni valahogy, nyáron nagyon folyósabb állagú, ezért nehéz volt szabályozni a a felvinni kívánt mennyiséget. Nekem az illatával nem volt gondom, mondjuk az íze furi egy kicsit.
Totál természetes ez nagyon jó ... de ennél többet nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Totál természetes ez nagyon jó ... de ennél többet nem tud.

HFanni22

2017. november 3.

Van ajakápolóm, nem nagyon akartam újat beszerezni. De tegnap körülnéztem egy kicsit a dm-ben és megpillantottam ezt a kis ajakbalzsamot. Először az ára keltette fel az érdeklődésemet, kíváncsi voltam, hogy mitől lehet ennyire drága egy pici tégelyes ajakbalzsam. Aztán megláttam rajta a levendulát, amit nagyon szeretek. Volt kint egy teszter, szkeptikusan kipróbáltam, majd odébbálltam "vannekemotthonajakbalzsamomezsemfogbeválni" alapon. Mikor hazaértem akkor döbbentem rá, milyen gyorsan és milyen intenzíven hidratált. Nagyon puhák lettek tőle az ajkaim. Ma visszamentem érte. Az illata valóban erős, de én szeretem, ahogy az ízét is. Nálam első osztályú: 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

miti08

2017. július 11.

Ajándékba kaptam. Egyszer megnyaltam és...fúj. Nem is tudom milyen íze van, de nagyon rossz. Amúgy büdös és nem is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0