Coconutoil Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tric, Módosítva: 2019. április 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

A bambusz fogkefe BPA mentes és környezetbarát, ráadásul minimalista kialakításának hála minden fürdőszobába passzol, nem kell rejtegetned. Válassz biológiailag lebomló bambuszból készült fogkefét, óvd a környezetet, és mosolyogj sokat!

Az elhasználódott fogkefe sörtéit húzd ki mielőtt a bambusz részt a szemetesbe dobod, mert a sörték sajnos EGYELŐRE nem lebomló anyagból készülnek, ám még így is 1000x környezetbarátabb ez a megoldás, mint a tiszta műanyag változat használata.

A sörték anyaga 100% vegán, BPA mentes aktív szén bevonatú műanyag. Amint találunk ennél jobb és még környezetbarátabb megoldást, áttérünk!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nairam

2022. október 7.

Curaprox fogkefét használtam, szerettem,imádtam, a fogorvosom is azt ajánlotta. Viszont drága és rengeteg szemetet termelek a cseréknél. Mikor szembe jött velem egy kép,hogy az Óceánokból mennyi fogkefét halásztak ki, totál elkeseredtem,hogy én is hozzájárulok. Szóval inkább átállok bambuszra. Súlyra igen könnyű, szerintem a fogása nem olyan rossz. A sörtéi elsőre furcsák, kevés és hosszú, de elég erősen tisztít. Meg kell szokni,hogy a hátsó fogakhoz hogyan illesztem be, ki kell alakítanom ezzel is egy fogmosási technikát. Ami a legjobban tetszik benne,hogy környezet barát. Remélem hatékonyan tisztít hosszútávon is, és továbbra is szépek,épek maradnak a fogaim. Amikor a kezembe veszek egy bambusz fogkefét, eszembe jut,hogy tettem valami apróságot az Óceánért.... Sokkal jobb így a fogmosás 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 7.

bebecske22

2020. november 11.

Nagyon figyelek a környezetvédelemre és jó pár éve csak bambusz fogkeféket használok. Elégedett vagyok vele, nekem megfelelő a sörteszálak keménysége. Biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

szofka77

2020. május 29.

Imàdom, szèp tisztak lesznekba fogaim tole maradekok nelkul, szuper h termeszetes, es eros a sorteje, mullerben vettem 800ft-ert akciosan, elotte curaproxot hasznaltam, de ha az elkopik utana sajnos nem er semmit sem..ujra fogom venni ezt a fogkefet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Kitts

2019. október 18.

Nekem kifejezetten tetszik a fogása + egy fokkal jobb érzés a tudatomnak is, hogy nem a nyolcvanadik műanyag fogkefét fogom a kezemben. A sörtéje kicsit erős nekem is ( bár nekem a babafogkefén kívül minden az.. :D ), de óvatosan használva teljesen jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

adri0419

2019. október 11.

Nem sértette fel az amúgy érzékeny ínyemet, nem erősek a sörtéi. Megfogni tényleg furi a műanyag fogkeféhez képest, de ez legyen a legkisebb gond. Nagyon szeretem a természetes, környezetbarát dolgokat, úgyhogy nem kérdés, hogy ezentúl milyen fogkefém lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Nileve

2019. május 12.

Nekem túl erős a sörtéje, viszont környezetbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Nekem túl erős a sörtéje, viszont környezetbarát.

rafi

2019. április 28.

Kellemesen puha a sörtéje, nem bántja az érzékeny fogaimat, ugyanakkor elég hatékonyan tisztít. Nem olyan kényelmes a fogása, mint egy műanyag kefének, de hamar meg lehet szokni és cserébe jót teszünk a környezettel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.