Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klajdi, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Ez a bio fogpor segítséget nyújthat a fogak és az íny egészségének megőrzésében a fogzománc károsítása nélkül. Organikus összetevői segítenek fenntartani a szájüreg egészségét. A stevia és a menta kellemes ízt kölcsönöz, a matcha tea magas antioxidáns tartalma révén óvja a fogakat, az ínyt és kíméletesen tisztít. A fogpor használatával fehérebb fogakat érhetünk el természetes módon.

Ár: 2000 , Eladó: emagdi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, posta

HDorina

2021. május 30.

Nagyon bizakodva rendeltem meg ezt a terméket a leírás és a natúrsága miatt. De számomra nagy csalódást okozott. Szörnyű íze volt és a por állag miatt nekem olyan érzés volt, mintha nem tisztítaná meg kellően a fogaimat. A fogkefét is befogta ez a zöld szín és az adagolása sem volt egyszerű. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 30.

seoul

2021. február 21.

Használtam már natúr fogport, azzal meg voltam elégedve. Mivel imádom a matcha teát, egy darabig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, aztán végül rászántam magam. Megmondom kerek-perec, nekem csalódás ez a por. Először is az íze az valami borzalmas, nagyon édes valami. Semmi mást nem érzek, csak hogy iszonyú édes valamivel mosom a fogam, amit legszívesebben egyből kiköpnék. Ugye egy szép zöld porról beszélünk, ami a matcha miatt zöld, egyébként egyáltalán nem lehet érezni benne az ízét, ellenben a fogakat valamennyire elszínezi a fogmosás végére. Valamint azt is észrevettem, hogy néhány napos használat után napközben néha-néha megfájdult a fogam, és nem tudtam mitől, amint elhagytam ezt a port, azonnal elmúlt. Fogmosásra biztos nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat