Coconutoil Cosmetics

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: voicelady, Módosítva: 2017. július 24.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Ez az intim masszázsolaj egyedülálló 100%-os természetességével és ehető minőségével. A kókuszolajban megtalálható laurinsav és kaprilsav, illetve a mandulaolaj értékes összetevői, a linolsav és olajsav antibakteriális és gombaölő fertőtlenítő hatása révén az Intim és Masszázs Olaj nem károsítja a hüvelyflórát, és nem okoz irritációt. A kókusz-és mandulaolaj segítenek megtartani bőröd nedvességtartalmát, védik a kiszáradástól, óvják az érzékeny bőrfelületeket és a nyálkahártyát. A kókuszolaj ráadásul kedvelt masszázsolaj, mivel nem hagy zsíros érzetet a bőrön, miután felszívódott, de addig is remekül csúszik. A mandarin és az édesnarancs 100%-os tisztaságú illóolaja pedig a játékos kedvű hangulatfelelősök: a mandarin megnyugtat, az édesnarancs pedig vágykeltő és közérzetjavító esszencia. Igen, a narancsvirág csodálatos illóolaja igazi vágypezsdítő afrodiziákum: érzéki illata csökkenti a szexszel kapcsolatos szorongást, és enyhe eufóriát okoz. A bekent testtájakon pedig fokozza a vérbőséget, ami kellemesen, enyhén bizserget, és növeli az érzékenységet és ingerelhetőséget. A mindkét illóolajban megtalálható limonén emellett hozzájárul a fertőtlenítő hatáshoz. Mivel az Intim és Masszázs Olaj igen hatékony a kórokozók elpusztításában, olyan helyzetekben is alkalmazhatod, amikor fertőzéstől félted az intim testtájaidat. Uszoda vagy fürdő után közvetlenül kend be a megtisztított és megszárított intim felületeket! A klóros víz legyengíti a bőr védekező rendszerét, kiszárad a bőr, és a gombás fertőzéseknek is nagyobb esélyük van – ezt tudod rögtön orvosolni az olaj használatával. Bánj ugyanolyan gondosan az intim testrészeiddel, ahogy az arcod bőrével!"

glitter20

2020. május 26.

Nagyon drága termék, de az illata isteni finom. Masszázsra használjuk a párommal, de még véletlenül sem jutna eszembe intim területeken használni. Szerintem az illat és eleve a masszázs már maga vágyfokozó hatású.
Az árán kívül még egy negatívum számomra az adagoló üveg. Egy hát megmasszírozásához nagyobb mennyiségű olajra van szükség, de mire kicsepeg ebből az üvegből, addigra megalszik a tej a számban.
De mondom, az illat az ötös!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

De mondom, az illat az ötös!!!

krisztike09

2020. április 26.

Kedvencem! Illata elképesztő! Mindig újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Kedvencem! Illata elképesztő! Mindig újra vásárolom.

Katisza89

2018. november 4.

Szerintem ez egy rettentően tulárazott termék. Az illatát imádom, sima masszázs olajként használom, arra tokéletes, de intim teruletre sosem merném kenni, mert extrém érzékeny vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

KataMayaNagy

2018. március 24.

Nagyon jók az összetevők, kellemes citrusos illata van, eddig ez a legjobb termék, amit használtam. Sokáig elég, de újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Preciosa

2018. március 15.

Ha egészséges vagy, kellemes érzés lehet intim területre, de ha már felborult az egyensúly odalent, akkor inkább ne. (Pedig az eladó a bioboltban ez utóbbi esetre sózta rám) Vannak benne citrusos illóolajok, amik érzékenyítik a bőrt (a zöld pötty ne tévesszen meg senkit, Tindigo és Paula's choice sem ajánlja). Persze organikus, meg minden, de attól még irritáló anyagokat tartalmaz! Sokáig bedőltem a "bio az jó" tévhitnek. Körömágy ápolónak és (hát)masszázs olajnak, vagy száraz bőrre ajánlom inkább..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Annie25

2017. augusztus 8.

Szerintem nagyon szuper készítmény szép összetevőkkel és nagyon sokáig elég! Már 3x vettem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

voicelady

2017. július 14.

A páromat szoktam fele masszírozni. Nagyon hamar beszívja a bőre. Az illata szerintem nem a legjobb,de nem is annyira rossz.Az összetevői viszont nagyon jók. 1+1 akcióban vettem,úgy megérte.Egyébként szerintem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene