Coconutoil Cosmetics

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snowowl, Módosítva: 2014. december 12.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Természetes összetevőkből előállított  ajakápoló balzsam, mely túlnyomórészt kókuszolajat (70% felett), továbbá méhviaszt, kakaóvajat, pálmaolajat, csekély mennyiségben steviát, E-vitamint, ezeken túl pedig természetes eredetű illatanyagot, argánt és levendulát tartalmaz.

Aluminium-, parabén-, propylen-glycol-, alkohol, parfüm-, BHT- és triclosan mentes

Szepis

2020. május 12.

Nagyon szeretem...egy mentes vásáron találkoztam a márkával és annak megálmodójával (Dórival) és megtetszett az ahogy "eladta" nekem a termékeket, szeretem amúgy is ha valami a lehető legtisztább, így pár terméket tőlük meg is vettem, nem csalódtam, persze van ami jobban bejön, mint a másik de ez mindenkinél más. Ezt a krémet használom az egész arcomra, ha kell persze csak területekre főleg orr száj homlok, de volt hogy szem alá kentem, szeretem nem bántja a bőröm az illata ennivaló és szerintem használ is😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

ZaFi

2020. január 14.

Jobb mint egy atlag labello...de nem jobb mint egy tubusos Bioderma vagy Uriage.
Mert allandoan ujra kellene a nap folyaman...de a nem tul jol zarodo tegelyes kiszereles ennek nem kedvez ...foleg nagy melegben nem tennem a taskaba. Kozepes hatekonysaga ami leginkabb csalodas. Nem art es kicsit hasznal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

dynah13

2019. december 21.

En nagyon megszerettem ezt a termeket. Csak a mentes vasaron talalkoztam eloszor a markaval, es mikor nezegettem a termekeiket, egy holgy epp mondta mellettem, hogy nekik vannak a legjobb ajakapoloik. Vegigneztem a prospektust, es kineztem az arganolajos ajakbalzsamot, ami sajnos nem volt, igy vettem meg helyette ezt az originalt. Hat nem csalodtam :)
Eleinte kicsit olyan erzes volt, mintha szarazabb lenne a szam, de en ugy gondolom, hogy ilyenkor dolgozott. Azota szepen hidratalja es puhava varazsolja az ajkaimat. En napkozben szoktam tobbszor hasznalni, kellemes erzes, nem kell sok belole es egesz konnyen beszivodik.
Hideg hatasara megdermed, de akkor az ujjammal korkoros mozdulatokat vegezve veszem fel az anyagot.
Nekem bavalt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Nekem bavalt :)

girlmachine

2019. augusztus 22.

Még télen vettem a természetes összetevői és a csomagolása miatt. Amikor elkezdtem használni, enyhén száraz volt a szám, (stresszesebb időszakokban szokott durván kiszáradni), de egyre rosszabb lett, amit nem értettem. Egy idő után már annyira fájt a szám, hogy elkezdtem gyanakodni az ajakápolóra, és végül leváltottam egy sima Labellóra. Egy-két nap alatt jobb lett. Tesztként tavasszal újra kipróbáltam, mert és egy napon belül csíkokban kiszáradni és fájni a szám. Most körömágyápolónak használom, annak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Miolyon

2019. április 9.

Karácsonyra óta használom, a kedvenc ajakápolóm lett azóta. :) Puhít, jó az illata, az íze is, tartós is az ajkakon is illetve kiszerelésben is. Az egyetlen amit nem szeretek benne, hogy kézzel kell belenyúlnom, annyi baj legyen. Újra fogom majd venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

iifenopy

2019. január 27.

Nagyon hidratáló, természetes. Nekem a Labello csak szárítja a szám például. Ilyen áron viszont lehetne jobb a csomagolás. Nagyon gyenge a fém tartó, könnyen eldeformálódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

kisskata12

2018. december 13.

En nagyon szeretem, mondjuk nem azert mert annyira hidratal 😀en ruzsozas utan egesz nap kenegetem vele a szam belso reszet ahol kicserepesedne, kiszaradna (a ruzs fele kenem) es mivel nem krem allagu igy lathatatlan,es akar egesz nap tudok viselni egy ruzst mert nem szarad ki tole a szam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

SarandBogyo

2018. szeptember 11.

Visszafogott illat, bio, akár lenyelhetem is nem lesz bajom (azért ne egyétek) egy szóval maga a csoda

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Maja77

2018. augusztus 26.

Az ajakradírral együtt vettem, tökéletes párosítás, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Az ajakradírral együtt vettem, tökéletes párosítás, nagyon szeretem!

Anna97

2018. július 26.

Az ajakradírjával együtt használom, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Az ajakradírjával együtt használom, imádom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene