Coconutoil Cosmetics

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lisien, az összetevőket feltöltötte: Mishil96, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Dezodorok

A Coconutoil Cosmetics Deo Roll On készítménye természetes összetevőkből előállított, folyékony dezodoráló készítmény, mely túlnyomórészt kókuszolajat (90% felett), továbbá csekély mennyiségben szódabikarbónát, ehető emulgeálószert és E-vitamint, valamint természetes eredetű illatanyagot tartalmaz.

m_maya

2017. augusztus 2.

A dezodor hatása a nullával egyenlő. Mivel hamar rájöttem, hogy semmit sem ér, de drága volt, és szeretném elhasználni, ezért éjszakára szoktam csak felkenni. Kb két hét használat után a deo tetejének a menete (?) elromlott (?) azóta nem lehet visszacsavarni a tetőt. Az egész deoból használat után és közben kifolyik az olaj, és az üveget minden használat után le kell takarítani. Felesleges pénzkidobás volt, biztos, hogy soha többé nem veszem újra. Azt hozzátenném, hogy évek óta natúr/ "mentes" deókat használok, és ennyire rossz tapasztalatom még egyikkel sem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

gsara02

2016. március 5.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket, de iszonyú csalódás. Kibontás után az egész ragacs volt, le kellett tisztogatni. Majd elkezdtem használni, és egyszerűen nem ért semmit. Az illata nagyon jó, itthonra szoktam használni, hogy elfogyjon. Majd támadt egy olyan naiv gondolatom, hogy viszem magammal, bedobom a táskába, de 1-2 hét otthoni használat után eltört a kupakja, pedig csak visszacsavartam a kupakot, mondjuk amúgy se záródott jól, így viszont, hogy nincs normális kupakja egyszerűen kifolyik a termék, nem tudom magammal vinni sehová. Nagyon csalódott vagyok, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

86csilla21

2015. május 5.

Hát nem is tudom hol kezdjem..nagyon nem szeretek rossz véleményt írni csak ha muszáj..de ez a "dezodor" egy nagy NULLA, a szó legszorosabb értelmében. én már elég rég óta natúr dezodoron élek, ez alatt az otthon saját magam készítettet értem, nem a bolti alverde és társait..nálam is kókuszolaj, szódabikarbóna és hol kukoricakeményítő, hol nyílgyökér liszt szerepel, Aminek a hatása fenomenális, viszont olyan érzékeny bőröm van, hogy teljesen kivörösödött, fájt, irritált lett..ezzel viszont ami közel azonos összetételű ( bár gyanítom, hogy szódabikarbónából szerintem csak egy csipetet látott, már délre éreztem hogy valami nincs rendben..és hünapok óta ez számomra teljesen idegen volt..nagyon jó érzés reggel "bedeózni" magadat és még este sincs az ég egyadta világon semmi szagod..mindehez a nulla teljesítményhez az ára meg a legpofátlanabbak között van...a legjobb rész ez után jön, mikor kibontottam a csomagolást, tiszta ragacs volt, 5 pervcet töltöttem azzal, hogy levakarjam az üvegről a dzsuvát, és normálisan hozzájussak a termékhez..ami szerintem kiábrándító a dezodor teteje nem záródik rendesen, így nem feltétlenül az a táskába dobálós típus, mert könnyen kifolyhat..ennyi pénzért meg azért az ember lánya szívesen magával vinné..nyárra kerestem valami természetes alternatívát, mert az ujjatlan időszakban nem szép látvány a sebes hónaalj..:/ ez a termék egy nagy lehúzás, mindenki óckodjon tőle...ha lehetne egy csillagnál is kevesebbet adnék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

encimokus

2015. január 25.

Jobban bevált, mint egy egyéb natúr deók, mivel ebben van némi szódabikarbóna. De mégsem vált be annyira, mint egyéb natúr deók+itthon bele szódabikarbóna. Mivel itthon muszáj felturbóznom, megfelelnek a fele annyiba kerülő dezodorok, tehát többet nem fogok venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Squalane eo 1 0