Coconutoil Cosmetics

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2014. december 12.

Kategória:   Dezodorok

A Coconutoil Cosmetics Deo Roll On készítménye természetes összetevőkből előállított, folyékony dezodoráló készítmény, mellyel nem gátolod szervezeted természetes méregtelenítő folyamatait. Túlnyomórészt kókuszolajat (90% felett), továbbá csekély mennyiségben szódabikarbónát, ehető emulgeálószert és E-vitamint, valamint természetes eredetű illatanyagot tartalmaz.

BloomRoomBlog

2019. július 11.

Imádok mindent, ami levendulás, így nem volt kérdés, hogy kipróbálom ezt a dezodort. Nagyon érzékeny a bőr a hónaljamon, könnyen kipirosodik, kipattog és viszket. Ennél a terméknél semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam, ami furcsa, hogy olajus az állaga. Az illata nekem nagyon bejön, és mivel nem vagyok izzadós, így a hatásfokával sincs különösebb problémám. Ami negatívum, hogy ha felkenés után rögtön izzadni kezdek, akkor fehér darabokban áll össze a hónaljamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

seoul

2017. szeptember 25.

Általában szeretem a levendulás dolgokat, és mivel natúrkozmetikum, úgy gondoltam egy próbát megér. Hatalmas csalódás volt. Az illata elsőre nem rossz, még felkenve is elmegy, de néhány óra múlva olyan szúrós büdös szagom lesz tőle, hogy hihetetlen. Eddig kétszer, háromszor próbálkoztam vele, de egy idő után mindig le kellett mosnom magamról, mert nem bírtam a büdös szagát, szappan-víz volt a megoldás, egyszerűen borzalmas.. Arról már nem is beszélek, hogy a kupak nem zár megfelelően, és felkenés után szinte egy örökkévalóság mire beszívódik, ha beszívódik egyáltalán. Kidobtam az ablakon 2 ezer forintot egy nagy semmire..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

zoldgekko

2017. február 21.

Még a HerbaHázban találkoztam egy akció keretén belül a termékkel, Coconutoil Cosmetics-es arcápoló olaj mellé adták ezt a deo-t, több illatból lehetett választani, így esett a választás a levendulásra. Ajándék lónak ne nézd a fogát... szól a közmondás, de én annyira elégedetlen vagyok, hogy csak egy csillaggal tudom a terméket jellemezni. Oda vagyok a natúr termékekért, de ez nem egy átgondolt konstrukció. A csomagolásból kifolyik, nem zár rendesen. Sajnos sem izzadásgátló, sem szagsemlegesítő/elnyomó hatása nincs, sőt, úgy érzem hogy nap közben a bacik inkább táplálkoznak ebből az anyagból, és délutánra már "kellemes" avas-poros szaga van nekem és a ruhámnak is, pedig csak irodában végzek ülőmunkát. A többi termékét kedvelem, de a dezodort nem ajánlom!

Update: megpróbálom elhasználni testápoló olajnak, a fűtési szezonban csak nem fog ártani, hamarosan beszámolok az eredményről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Girona

2015. szeptember 9.

Elnézést mindenkitől aki szereti de ez egy rettenet! Natúr mivolta miatt vettem le a polcról nem is kevés pénzért, zárt csomagolása miatt megszagolni nem tudtam de gondoltam egy levendulás dezodorral nem nagyon nyúlhatok mellé. Tévedtem! Felkenve először csak furcsállja az ember lánya az "illatot" aztán elkezdi szúrni az orrát, s miután megróbálva beazonosítani rájön hogy olyan szagot kezd árasztani mint egy langyos, sós vajban ázó levitézlett teflonedény,még mindig azt gondolja ;sebaj majd ha beszívódik jobb lesz. De nem. Nem szívódik be. Soha.és jobb sem lesz.. Szappan és víz az ellenszere.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 9.

szaboka79

2015. június 12.

Az én véleményem igen lesújtó... Először is, egy celluxszal leragasztott kupak számomra nem túl imponáló kezdet. Az első csavarásra a kupak el is reped, hurrá! Hát ezért volt leragasztva, túl laza, rendesen rácsavarni meg nem lehet. Bravó... Az illata kezdetben finom, visszafogott, 1-2 óra múltán rajtam avas olajszaggá változik. Az állagával vagyok legkevésbé megbékélve: full olajos kence, ami nekem nem akaródzik száradni, akármennyit várok és még ha leheletnyit viszek is fel. A ruháimat féltem, hogy olajos foltok lesznek rajtuk. Részemről full bukás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Katica13-D

2015. június 5.

Először nagyon szkeptikus voltam ezzel a kis kencével szemben, leginkább az állaga miatt. Aztan a minap, egyik délután, amikor a 30 fokot ütögette a hőmérő higanyszála, magamra kentem az utcára lépés előtt. Majd néhány óra múlva, miután egy kézzel hazacipeltem a majd' kilenc kilos egy évesemet, miközben másik kezemmel a bevásárolt javakkal megrakott babakocsit egyensúlyoztam magam előtt, megtörtént a csoda: sehol SEMMI verejték, sehol semmi izzadságszag! Ráadásul egészségbarát termék. Nálam csillagos ötösre vizsgázott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Lizimalac

2015. május 20.

Először furcsa volt az illata és az állaga, nagyon olajos, és elég lassan szívódik be, DE pár használat után nagyon megszerettem, és szuper érzés, hogy nem kenegetem magam mindenféle toxikus anyaggal, melyek csak elzárják a pórusaim. Nincsen szuperfinom illata és valószínűleg egy egésznapos túra után nekünk sem lesz :D, de ajánlom azoknak, akik természetes megoldásra vágynak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

Macsek23

2015. március 12.

@zsu44 Sajnos a csomagolásával tényleg baj van. A naturnál nem volt, csak ennél. Én ennek ellenére szeretem ezt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

zsu044

2015. január 5.

A cég levendulás Lip Balm-jának illatán felbuzdulva vettem meg. (imádom a levendula illatot) DM-ben vettem, mire hazaértem, a kupak menti leragasztás ellenére kifolyott egy kevés, szerencsére a papír dobozát nem áztatta el teljesen, így a táskám megúszta.. Alapos törölgetés után kibontottam, jött a második csalódás: nyoma sincs a fincsi levendulaillatnak. De még csak a fincsi kókuszillatnak sem. Majdhogynem kellemetlen az illata. Már arra is gondoltam, hogy nem romlott-e, de annyira friss márka, nemrég van csak a DM polcain. Aztán jött a harmadik élmény, a használat. Használat előtt felrázandó, ami során nekem egy pici mennyiség valahogy mindig kiszivárog a kupakba, 3 napi használat után tiszta trutyi az üveg, mindig törölgetni kell. Felkenve nagyon fura az olajos érzés a hónaljamon, mondjuk eleve utálom a roll-on deókat, csak stifteset használok. Szóval olajos, legalább 5 perc száradási idő kell neki, tehát rohanásban nem érdemes elővenni. Felkenve sem mondanám jó illatúnak, talán játszós napokon fogom elhasználni. Az egyetlen pozitívum, hogy "ehető", vagyis, hogy tudom, nem kenek magamra méreganyagokat vele. Ettől függetlenül ez sajnos majdnem teljesen pénzkidobás, de még mindig reménykedek, hogy csak én nyúltam egy hibás darabba, mert nagyon szurkolok a cégnek további "ehető" kozmetikumokért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

További info az összetevőről a KM-blogon >>