Coconutoil Cosmetics

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: arola, az összetevőket feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2018. október 19.

Kategória:   Dezodorok

A Coconutoil Cosmetics Deo Roll On készítménye természetes összetevőkből előállított, folyékony dezodoráló készítmény, mellyel nem gátolod szervezeted természetes méregtelenítő folyamatait. Túlnyomórészt kókuszolajat (90% felett), továbbá csekély mennyiségben szódabikarbónát, ehető emulgeálószert és E-vitamint, valamint természetes eredetű illatanyagot tartalmaz.

prettyfruity

2018. március 28.

Rettenetesen rossz tapasztalatom van ezzel a termékkel kapcsolatban. Egy nyaralás előtt vettem, mert otthon felejtettem a sajátomat, de haza már nem vittem magammal, hanem a nyaralóhely kukájában landolt. Az állaga: ragad, foltot hagy, nem szívódik be egyáltalán. Sajnos, nekem is nyáron, a legnagyobb melegben sikerült tesztelni és konkrétan büdös lettem tőle viselés során. Ha egyáltalán nem kenek magamra semmit, még az is sokkal jobb lett volna, mint ennek a deonak a "hatása". Egyetlen termék sem váltott még ki ilyet. A kupakja nem zárt, így kifolyt belőle a ragadós folyadék. Mindezek mellett még drága is volt. Egyszóval: borzalmas!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

voicelady

2017. július 11.

Nekem sajnos nem vált be. A kupakja nem zár jól,csak tekeredik,ha eldől,akkor pedig így kifolyik. Az izzadtságszagot sem semlegesítette. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

racskaijudit

2017. január 6.

A sok negativ kommenthez képest részemről meg vagyok vele elégedve. Több hónapja használom már télen is, nyáron is és nekem nagyon bevált. Én nem érzek semmiféle kellemetlen szagot magamon. Látszik, hogy ahány ember annyifélék vagyunk :D
Tény hogy a benne lévő kókuszolaj miatt van némi olajos érzet az elején, de nekem nem hagy nyomot ennek ellenére a ruhámon pedig hát egyáltalán nem szoktam várni vele hogy kicsit beszívódjon.
Sajnos a csomagolás rettenetes.k kifolyik, így csak függőlegesen lehet tárolni. esélytelen hogy magammal vigyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

mariska6

2016. szeptember 25.

Az originalt vettem meg. Nagyon érdekes, furcsán hűsíti a hónaljam felkenés után kb. 2 órán keresztül, mintha egyfolytában valami szellő legyezgetne.:) Jó illata van és kellemes érzés a bőrnek.
Hosszabb távon még nem teszteltem, úgyhogy nem tudom izzadásgátlóként mennyire jó, de eddig nekem is 5 csillag.
Update: Oké, még mindig öt csillag, nap végére csak minimálisan nedves a hónaljam, DE a kókuszillat estére valahogy megerjed, és közelről egyáltalán nem kellemes.
Update2: Kénytelen vagyok lepontozni, mert egyszerűen tényleg erjed. Hiába gátolja az izzadást, ha egyszer büdös leszek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 25.

lara2

2016. május 26.

A dezodoráló hatásával meg vagyok elégedve, bár télen használtam csak, illata kellemes. Azonban a csomagolása rémes, ezerrel folyik mindenhova szét az üvegcse tartalma, ami elég bosszantó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

andi123

2016. március 17.

Ajajaj......kapott már szegény itt mindent hideget - meleget! Ebből is látszik, hogy ahányan vagyunk annyiféleképpen reagál a bőrünk ezekre a deokra. Hát szegény tényleg nem túl jó. Tényleg olyan, mint korábban valaki írta, hogy még a dobozból sem vette ki és tiszta ragacs volt minden. Hát én kis buta is így jártam, megvettem a dm-ben, voilá itt van minden idők egyik (!) legtisztább deoja, mostmár minden szuper lesz. Még szerencse, hogy rendes pénztárcám van/volt mert annyira kifolyt szegény, hogy mindenem ragadt. Gondoltam kifogtam egy rossz flakont....és tényleg gagyi cellux utánzattal volt körberagasztva a kupak is. És tényleg nehezen szárad ha fölkened és tényleg nem működik melegben. És tényleg büdös lesz(el) tőle. Most, hogy a deo lesz büdi vagy te az izzadságtól azt nem tudni vagy a kettőtök kombinációja...hááááát!
Egy viszont "pozitívum" nála: hogy hidegben (télen) mikor ezt használtam, nem voltam tőle büdi. "Szuper" deo ami csak télen hat, máskor nem gátol izzadságot csak akkor mikor nem kéne. Az ára nagyon brutál, nem ér ennyit az biztos. A dm-ben már nem kapható, én vettem még leárazva egy argánolajosat, majd amikor megyek az Északi - sarkra vacogni oda jó lesz. Ott tuti nem izzadok meg, viszont csak ezt fogom ott használni - elvégre oda kiváló lesz.
Szegény úgy sajnálom, adok neki 3 pontot egy alapból jár, mert annál nem lehet kevesebbet . Plusz egy az összetevőkért és plusz egy mert hidegben működik (meg jó szívű vagyok....)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

manoka92

2016. március 8.

Nagyon bánom, hogy nem lehet mínusz pontot adni és azt is, hogy valaha kipróbáltam ezt a szörnyűséget. Nagyon ritkán írok valamiről ilyen kritikát, mert már csak akkor is elhasználom legalább itthon, ha kidobtam érte a pénzt, de ezt NEM LEHET!

Amikor megvettem, nagyon örült a fejem, hogy lehet, hogy találtam egy csodaszert, hiszen annyira bereklámozták, hogy ehető (jó nyilván nem kóstoltam meg, de na :D), természetes stb... Ez egészen addig tartott, amíg kivettem a papírdobozából, hiszen bontatlan állapotában is ragacsos volt az üveg, mert eresztett, de ekkor még úgy gondoltam, hogy nem baj, nem is ez a lényeg, ezt is meglehet oldani. Az első használat után furcsa szaga kezdett lenni, illetve ugye akkor már nekem is, olyan volt, mint egy sokéves állott kókusz szaga, aztán rá megint fél órára olyan büdös voltam, mint még soha. Akkor sem volt soha ilyen szagom, amikor nem használtam semmi dezodort... Komolyan mondom borzasztó, és az a legszomorúbb, hogy pont aznap próbáltam ki, amikor dolgozni mentem. Mérgemben felmentem a honlapra, hiszen fel volt tüntetve, hogy visszafizetési garancia van rá, igen ám, de csak akkor, ha honlapról rendeled, én pedig egy Dm-ben vettem... Azóta is porosodik a polcomon, ennyi erővel kiállhattam volna az ablakba és ott is kiszórhattam volna ezt a 2200 Ft-ot, mert nekem tényleg semmit sem ér az a termék. Ez valóban pénzkidobás volt, és senkinek sem tudom ajánlani sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

CeCeDrake

2016. február 21.

Atttttyaég :-D ez minden, csak nem deo. Nyáron 2 hét balatonozás alatt használtam. Egy órás tihanyi séta=olyan istálló szag, amit életemben nem éreztem, tényleg ennyire büdös nem voltam soha. Plusz foltot hagy. Olyat, amit ki sem lehet mosni. Az ariel se tudott vele mit kezdeni. Ez konkrétan sz@r.

Update: az új változatot próbálta valaki? Írja már le, hogy milyen, komolyan... Ezrek kapták meg a Pixiben, szóval tesztalany van bőven. Csak puszta kíváncsiság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

szzh01

2015. december 26.

Számomra nagy csalódás volt ez a dezodor, pedig sokat vártam tőle, rohantam érte a boltba amikor megjelent. Felkenve kellemetlen, zsíros érzetű szódabikarbónás kókuszolaj kókuszillattal (ami szerintem egyáltalán nem való hónaljra, inkább sütibe), pedig az Originalt vettem meg, ami a legsemlegesebb illat a kínálatból. Nem szívódik be a bőrbe, hiába várok rengeteget felkenés után, a ruhán zsíros foltot hagy ami kívülre is átüt (egy középszürke színű pólómból el sem tudom távolítani - pechemre Armani a póló), és a legnagyobb baja, hogy egyáltalán nem dezodorál, botrányosan büdös leszek mellette, 1 héten át próbálgattam, adtam neki esélyt. Már régóta alumentes vagyok, szóval nem ez az oka, hogy nem működik nálam. Az már csak hab a tortán, hogy ha jól visszacsavarod a műanyag kupakot, az egy kicsit kinyílik alul, ill kibontáskor a gyári fólia letépésével lejön félig a dezodor üvegéről is a címke. Máskülönben a design és a koncepció nagyon szép - lenne...
Hiába a sok szép és jó, az ehetőség stb, ha nem dezodorál semmit, ellenben károkat okoz. Másrészt ilyen egyszerű összetétellel szerintem házilag is összeállítható egy ilyen deo, sokkal olcsóbban, az árát egyenesen rablásnak tartom. Bocsi, kedves rajongók, de nekem ez teljes pénzkidobás volt, ha lehetne 0-t adnék, nálam megbukott.

UPDATE fél évvel később: Itt nézelődve a lap szélén egy linken akadt meg a szemem, nevezetesen ennek a deonak a megújított változatát reklámozták. Rákattintva a márka oldalán találtam magam, ahol mindjárt megnéztem ennek a deonak a leírását, ami így kezdődik: "Próbáld ki kívül belül megújult Levendula-Argán vagy Pure Golyós Dezodorunkat...". Bevallom, felbőszített a dolog! Bár őszintén szólva eleve is szkeptikus vagyok a megújulást illetően, mert nem tudom elhinni, hogy egy ekkora sz@rból ki lehet hozni merőben mást; de ha mégis sikerülne, akkor felettébb haragszom, hogy rajtunk, fogyasztókon valamint a mi pénztárcáinkon keresztül jutottak hozzá azokhoz a tapasztalatokhoz, amik e kezdeti amatőr csomagolás és a silány, funkcióját be nem töltő, ellenben drága termék megújulásához vezettek. Átolvastam itt a KM-án a másik két Coconutoil deo véleményezését és (néhány pozitív tapasztalattól eltekintve) teljesen ugyanazok a negatív vélemények születtek a többi illatnál is, mint itt ennél, így nem lehet a dolog véletlen, az egész termék úgy ahogy van egy hatalmas baki a cég részéről. És azok a - feltehetően jól megfizetett - hírességek (pl. Zsidró Tamás Cserpes Laura stb) részéről is, akik a honlapon a nevüket adják hozzá. Rémálmaimban se jöjjön elő ez a dezodor.
Lóg nekem a márka ~2000 Ft-tal és egy Armani pólóval!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 26.

Lóg nekem a márka ~2000 Ft-tal és egy Armani pólóval!

Captainblonde

2015. október 29.

Egyáltalán nem szünteti meg az izzadás okozta kellemetlenségeket, sőt. A szürke pólómon olyan sötét foltot hagyott, hogy többször kellett kimosnom utána. A szagokat valamennyire semlegesíti, de az izzadást sajnos nem teszi elviselhetőbbé (nyári hónapokban tesztelve).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene