Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. március 31.

Kategória:   Hajápolók

Organikus, ehető minőségű összetevőket tartalmazó hajregeneráló olaj táplálja, újraépíti és erősíti a roncsolt, töredezett, száraz haj szerkezetét, bársonyossá és selymessé teszi azt.

Mesterséges illatanyagoktól mentes hajregeneráló készítmény a kókuszolaj jótékony hatásaival. Az argán és ricinusolaj visszaállítja hajad rugalmasságát, növeli nedvességtartalmát, védi a környezet káros hatásaitól és erősíti a hajhagymákat. Tisztítja a fejbőrt és táplálja a hajhagymákat

Anditita

2019. november 20.

Nekem elég hamar elkezd töredezni, vékonyodni a hajvégem, minimum havonta - 2 havonta vágni kellett. Annak ellenére, hogy nem lett sajnos kíméletesebb a hajápolási rutinom, emellett nagyon enyhén szőkítve is van a hajvégem, több mint fél éve nem kellett vágni, és még mindig szép ápolt, nem töredezik a hajam! :)) A fodrászom is megjegyezte, hogy bár mindig beírunk vágást a naptárba, ezt nem kell megtenni, szerinte is szép, nincs szükség vágásra! Mindezt ennek köszönhetem! Az elején hajmosás előtti pakolásként használtam, ez annyira nem jött be. Pár próbálkozás után a már megmosott/szárított/hajvasalóval enyhén hullámosított, kész hajra használom. Pár cseppet eloszlatok a tenyeremen/ujjaimon, és beletúrok a kész hajamba, a közepétől a végéig átsimítom a hajvégeimet. Az eredmény egy nagyon-nagyon puha és finom kókusz illatú haj, amit nem is nehezít el az olaj. Kb egy éve vettem, és még csak most közelítem meg a felét, kevés kell belőle, így baromi sokáig kitart. Nem hiszem, hogy helyrehozza a sérült hajat (ahogy semmi sem, erre az olló a gyógyszer), de megelőzésre 10/10, szőkítés, heti 2-3 hajvasalás mellett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

IvettPalfi

2019. október 4.

Nagyon szeretem, puhává varázsolja a hajamat, és könnyebben kifésülhető lesz tőle. A szőkített hajvégeimet is rendben tartja, amióta használom, azóta kevésbé érződnek száraznak, és kevésbé is töredezik, pedig minden nap vasalom. Az elsőt használom már belőle hónapok óta, de még mindig nem fogyott el a fele sem, annyira kevés is elég belőle. Ha kifogy biztosan újraveszem. Plusz pont, hogy magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Mimik

2019. augusztus 20.

Nem nagy kiszerelés, de annál tovább elég. Tényleg nem kell sokat használni belőle különben nem szívja be a haj és olyan lesz tőle, mintha zsíros lenn. Nekem nagyon bevált a hajamra, puha lesz tőle, könnyen fésülhető, nem gubancolódik annyira és nem is töredezik annyira. Nekem mindenképp újravevős (főleg, hogy most használom a második üvegcsét) Még egy barátnőmet is rávettem, hogy próbálja ki, neki is nagyon bejött, még a fodrásza is észrevette a váétozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Fanki

2019. május 20.

Nagyon szeretem a terméket. Sokkal selymesebb a hajam tőle, imádom az illatát, és ha ez még nem lenne elég, nem szennyezi a környezetet és a testemet sem, mivel teljesen organikus anyagokból van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Nileve

2019. május 12.

CSODASZER! A hajvégeket eszméletlen puhává varázsolja és nagyon (de nagyon!) kevés kell belőle. Ugyanis nekem a több olaj összetapasztja a hajvégeim és csúnyácskán mutat, de már megtanultam, hogy mekkora az a mennyiség, amit érdemes belőle használni. Szép összetevők, semmi extra, pont ami kell. Csodás az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Pannaflora

2018. november 13.

Imádom az illatát. A szőkített, száraz és töredezett hajvégeimmel a nyáron csodát tett. A kis kiszerelés ne riasszon el senkit, rendkívül kevés olaj is nagyon hatékonyan végzi a dolgát. Hátközépig érő hajam van és 3 hónapig lazán kitart rendszeres használat mellett is. Egy igazi kis csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

KataMayaNagy

2018. június 3.

Nagyon finom illata van, tetszenek az összetevők. Mióta használom, kevésbé töredezik a hajvégem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

fenyes

2018. január 19.

Hát én sajnos semmit nem érzek hogy segítene. Semmi változást nem látok a hajamon tőle pedig már pakolásként is próbáltam éjszakára. De az illata az nagyon jó csak ezért jár a plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

mariska6

2017. május 9.

nagyon lassan fogy, és szép fényes lesz tőle a haj. csak a végekre használom, kevésbé is törik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

barbimariposa

2016. december 12.

Nagyon kellemes illatú, egy hónapja használom csak a hajvégeimre, mivel az én hajam sűrű,száraz, göndör és heti egyszer ki is vasalom.
Amióta ezt használom, kevesebb a töredezett hajvégem és amikor lemosom ez előírt 20 perc után, már érzem, hogy puhább a hajam tapintása. Nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol