Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. március 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Organikus, ehető minőségű összetevőket tartalmazó Körömápoló Olajunk megoldást jelent mindazok számára, akiknek repedezett, vékony a körmük, bőrük érzékeny és hajlamos a láb-és körömgombára. Erősíti a köröm természetes szerkezetét, puhítja és védi a körömágyat.

Ancu

2019. július 1.

Szuper jó kis termék. Gyorsan beszívódik, az illata is remek. Sokáig elég, így az ára sem vészes. Újra vevős nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

KataMayaNagy

2018. június 3.

Nagyon jó kis termék, természetes összetevők és már az első alkalmak után is látványos a hatás. Kellemes illata van, kevés is elég belőle. Biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Zsan31

2017. szeptember 18.

Régóta kacsintgatott felém ez a termék a boltban, aztán egy játékban szerencsésen meg is nyertem. Maga az álom ez a kis olaj! :) Megerősödtek a körmeim tőle és igazán hosszúra megnőnek azóta beszakadás nélkül (mindig az volt a bajom, hogy a mutatóujjaimon betörtek a körmeim és így állandóan rövidre kellett vágnom). Nagyon szépen ápolja a köröm körüli bőrt is. Az illata kellemes, az összetevők is jók és a letisztult design nekem nagyon tetszik (plusz pont a pipetta miatt, mert hihetetlenül takarékos az adagolás). Küldöm az 5 csillagot neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

szevin007

2016. november 24.

Nagyon száraz, ekcémás kezem van, sajnos a körmeim sem szépek és a körülöttük lévő bőr is gyatra. Ezért megvettem ezt a szuper terméket, ami 1 hét után nagyon sokat segített. Megpuhította a durva, érdes bőrt, a körömágyam is szép lett. Hidratálja a körmeimet, amiket a géllakk teljesen tönkretett. Az illata nekem tetszik. Ajánlom és innentől mindig lesz egy a polcomon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

zsufri

2016. október 17.

Nagyon szuperül hidratálja a száraz körömágyat és a pipettás kiszerelésnek köszönhetően könnyű használni és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Retinol a I v