Coconutoil Cosmetics

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: KataMayaNagy, az összetevőket feltöltötte: hajdueszter3, Módosítva: 2019. március 10.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A Coconutoil Cosmetics Testvaj segít megvédeni a bőrt a kiszáradástól és gyógyítja, hámosítja az irritált felületet is. A méhviasz természetesen szűri meg a káros UV sugarakat, a kakaóvaj pedig barnítja a bőrt, így napozáshoz is ideális. A levendula antibakteriális és fertőtlenítő tulajdonságának köszönhetően a testvaj nagyon jól alkalmazható a sebkezelés területén, puhítja a megvastagodott bőrt, sőt rendkívül hatásos az ekcéma kezelésében is.

100% bio. Ehető minőségű. NaTrue által minősített. Uniszex. Környezettudatos csomagolás.

Mimik

2020. április 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Szuper illata van, nagyon gazdag krém. Jól hidratálta még az ultraszáraz lábamat is. Nekem mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

KataMayaNagy

2018. november 30.

Nagyon kellemes levendula illata van, gazdag krém, kevés is elég belőle. Nem olcsó, de a természetes összetevők miatt szerintem megéri. Nagy száraz bőrre kiváló. Macskakarmolásra raktam egy picit és nagyon hamar begyógyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene