Coconutoil Cosmetics

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingucii, Módosítva: 2021. január 27.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Úgy fejlesztettük ki, hogy pótolja ezt a védelmet, előzze meg és enyhítse a pelenka és vizelet, széklet okozta irritációt benne található méhviasz és a kakaóvaj egyaránt gazdag zsírsavakban, fehérjékben, vitaminokban, és ellenálló réteget képeznek a bőrön. Hosszan tartó hidratálást biztosítanak, és elősegítik a sebgyógyulást. A  jojobaolaj viaszos észterei is nagyon hasonlítanak az emberi bőr által termelt faggyú észtereihez."

Antiallergén, károsanyagmentes, alkoholmentes, garantáltan biztonságos és hatásos, ehető minőségű összetevők által.

Kingucii

2021. február 22.

Kisbabám popsijára használom, de a száraz, viszkető bőröm is nagyon szereti! Rengeteg krémet kipróbáltam már, de egy sem segített úgy, mint ez!
Babám popsija is csodaszép. Leginkább most, fogzási időszakban használom. :)
Novemberben rendeltem, és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Babám popsija is csodaszép. Leginkább most, fogzási időszakban használom. :)
Novemberben rendeltem, és még mindig van benne.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter