Coconutoil Cosmetics

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beeszti90, Módosítva: 2016. február 25.

Kategória:   Dezodorok

Organikus, ehető minőségű összetevőket tartalmazó golyós dezodor, amely a Cocos Nucifera Oil természetes antibakteriális, gombaölő és fertőtlenítő tulajdonságával semlegesíti a nem kívánt testszagot, megkötve a verejték egy részét, így védelmet nyújt a pórusaink elzrása nélkül. Támogatja a szervezetünk természetes tisztulási folyamatát. Bőrnyugtató, bőrápoló. Természetes alkotórészei miatt nem kristálytiszta folyadék.

alcyone

2019. május 29.

Jók az összetevői, természetes anyagok tömkelege, letisztult csomagolás, bár borson áron, dehát...elbácsultam. Nem kellett volna. Eddig 2 alkalommal használtam, de a második alkalomnál úgy voltam vele, hogy ebbe tényleg kár volt ennyi pénzt belefeccölni; brutálisan nehezen szárad, egy idő után avasodó szagot áraszt (nem olyan büdöset, de ezt az avas szagot azért érzem a hónaljamnál), ill. mivel nem tud beszívódni a bőrbe (pedig keveset használok belőle egyszerre és váááárok), így az izzadtsággal együtt folyik-csúszik szét a karomon, hónaljamnál, stb...ha az ember lánya mozgásra adja a fejét, totálisan felejtős, de egy szimpla napon sem tudom, hogy mennyire lesz működőképes. Ha már megvettem, elhasználom, de ezek miatt a problémák miatt nehezen hiszem el, hogy hasznosnak és megtérülőnek érzem majd a vásárlást. A marketing jó, a többin lenne még mit csiszolni, nem is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

petracska13

2019. május 2.

Az egy dolog, hogy olajfoltos lesz tőle a pólóm, mert képtelenség kivárni, hogy megszáradjon. Az egy másik dolog, hogy forró vízben melengetnem kell reggelente, hogy kenhető állagú legyen. DE, hogy olyan büdös leszek tőle, amilyen szagot még életemben nem éreztem magamon, baromi felháborító!
Ilyen silány dezodorral még soha nem találkoztam. Konkrétan, a natúr izzadság szagom friss, könnyed rózsaillatra hajaz ahhoz képest amit ez a dezodor kihoz belőlem. Legalább megtudtam magamról, hogy tudok orrfacsaróan büdös lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Szandi0504

2019. április 24.

Sajnos valóban nem válik be és szagos lesz tőle az ember pár óra után, pedig azt gondoltam, hogy a teafaolaj miatt biztos egész napra ilyen illatom lesz. Kár, mert tetszettek az összetevői nagyon :(
Bár mióta méregtelenítést csináltam (léböjtkúra) plusz forró vizet öntök rá és így felolvad az üvegben és melegen kenem magamra így sokkal jobban tartja a szagokat.
Újra vásárolni sajnos nem fogok belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Újra vásárolni sajnos nem fogok belőle

Nayame

2017. augusztus 22.

Ez a legrosszabb dezodor, amit valaha kipróbáltam, pedig nagyon örültem a természetes összetevőknek, ráadásul drága is. Felkenve olajos érzést hagy maga után, ami nehezen szívódik be, féltettem is a ruháimat, de szerencsére nem hagyott foltot. Pár óra után kifejezetten büdös lettem, de nem izzadtságszagot, hanem valami megmagyarázhatatlan, nehezen lemosható szagot éreztem a bőrömön és a ruhámon is, pedig egy sima, átlagos este és napokon használtam, nem sportoltam, nem volt meleg. Újrakentem, még rosszabb lett. Biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

csill87

2016. május 11.

Az előző tapaszalatokból kiindulva rendes munkanapon nem is próbáltam, de gondoltam, hogy ha egyedül leszek itthon, mégiscsak egészségesebb, meg minden...
Röviden ez egy rakás sz...(elnézést, de tényleg! ) Kezdjük ott, hogy nem szívódik be, csak nagyon nehezen, ezzel a zsírral könnyű összekenni a ruhát, foltot hagy.
Levendula illata van. Én szeretem a levendulaillatot, de valahogy ez nem jött be mégsem.
Estére nem volt valami kellemes illatom. (Nagyon finoman fogalmaztam, konkrétan elviselhetetlen volt!)
Annyira nem lenne felháborító ez ha egy olcsó terméket használtam volna. Amúgy Pixiben volt nekem is, de én a márka helyében tutira nem ezt a terméket raktam volna bele, mert ezek után nem fogok mást sem kipróbálni tőlük, annyira elvette a kedvemet...Azt meg el sem akarom képzelni, hogy mi lett volna, ha először egy sietős munkanapon próbálom ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

CeCeDrake

2016. február 29.

Az előző/első bukott széria után kiváncsi voltam, hogy ilyen pofátlanul magas áron mit sikerült kikísérletezniük. A régitől istállószagú lett az ember, nem csak én, mások is, van olyan kolléganőm, akit könyörögve kértünk, hogy hagyja a francba ezt, mert szabályosan megpusztulunk mellette!
De a kíváncsiság az fúrta az oldalam. 50%-os kuponnal megvettem ezt. Ezt a szörnyűséget. Ezzel le is lőttem a poént. Ja nem!
Konkrétan szar. Dögszagod lesz tőle. Kegyetlen bűz. Ha nem használok deot, akkor sem vagyok olyan büdös, mint ezzel.
Arcátlanul soknak tartom az árát. Főleg azért, mert nem tölti be a funkcióját. Foltot hagy ez is, mint a régi, amit nem lehet kimosni!
Óva intek mindenkit ettől a cucctól! Nagy üzlet ez a "BIO" meg "vegán", de ez a gyártó nem tud egy normális deot felmutatni. Levizsgáztak nálam, örökre el vannak felejtve. Ami szar, az szar, nem érdemes szépíteni.
Na most ha télen büdös leszel valamitől, attól majd nyáron a 40 fokban jobb lesz? Felejtős :-D vicc kategória. Aki nem akarja sorban dobálni a kukába a drága ruháit, mert foltosak lesznek, az ne vegye meg, aki nem akar dögszagban pompázni, az se. Nem is értem, hogy egyáltalán hogy van képük ilyet piacra dobni ennyi pénzért?! Röhögni való az egész. Nullás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Myrkky

2016. február 28.

A Pixiben volt...... Hát, egy csillagot azért nem volt szívem adni neki, mert természetes összetevők. De, ha a hatását nézzük, sajnos semennyit sem ér, mikor megláttam a dobozban már bántam, hogy ez került bele a márkától, mert sok mindent szerettem volna kipróbálni, csak éppen ezt nem. Dezodoroknál nálam sajnos kellenek a káros anyagok, mert a többi semmit sem ér. Nagyon kellemes, gyógynövényes illata van, viszont az állaga nagyon olajos, zsíros a kókuszolaj miatt, nehezen szárad meg a hónaljon. Néhány óra múlva eltűnik az illat, a bőr ragacsos lesz és büdös még télen is. )-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>