Cocoon Manufaktúra

Ár:   1890 Ft és 3350 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   1890 Ft és 3350 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Fürdőtermékek

Kézműves kávés fürdőradír, himalaya sóval és hidegen sajtolt, őrségi sárgabarackmag olajjal. Intenzív illatát az őrölt kávé, a cukorkás cubeba és a frissítő borsmenta illóolajok adják.

zsizi

2018. május 6.

Hát én sajnos émelygek ettől az erősen kávés illattól, nem bírom elviselni a bőrömön. Ettől függetlenül szeretem, mert nagyon jól radíroz, natúr, magyar és környezetkímélő módon készül. A csomagolása minimalista, a logó design csodaszép. Hatalmas kedvencem lett a Cocoon, már az ötödik terméket fogom tőlük hazsnálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

ancsi97

2017. június 4.

Jól radiroz.finom illata van. Imádom,hogy hidratált érzést hagy maga után. Nekem az illata kicsit erős,de a hatása kárpótol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

csengevarga

2017. február 7.

szuper! bár egyenlőre még sajnos nincs elegendően nagy kiszerelésük :) igényes megjelenés, imádni való illat, jó hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Cseni

2017. január 9.

egyszerűen imádnivaló! szuper az illata, igazi kávé illatú, nagyon jól radíroz, és nem hagy túl zsíros érzetet maga után, bár nekem kevésbé hidratál, de ezen fürdés után segítek egy kis testvajjal. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Mimik

2016. október 4.

Imádom ezt a kávéillatot és tényleg nagyon jól radíroz. Kellemes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil