Cocoon Manufaktúra

Ár:   1290 Ft és 1750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   20 ml és 35 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   1290 Ft és 1750 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 35 ml
Kategória:   Dezodorok

Shea vaj alapú alumíniummentes krémdezodor, szűz kókuszolajjal és frissítő illóolajokkal gazdagítva.

Zitalia96

2019. január 26.

Nekem nagyon beváltak ezek a deokrémek. Elég napi 2x bekennem magam, jól szagtalanít, bár azért nem 100%-ban, de ezt nem is vártam el. Szeretem az állagát, miután bekentem magam nem érzem, hogy azonnal kezet kellene mosnom, hanem beledörzsölöm a kezembe a maradákot, így szinte "bárhol" tudom használni. Külön szimpatikus, hogy üveg tálkában küldik a krémeket. Most kísérletekek azért még más márkákkal is, de lehet, hogy végül vissza fogok térni ehhez. (Egyetlen negatívum, hogy a többi termékük viszont nem igazán vált be.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Nitusz011

2018. december 26.

1 hónap használat után bátran kijelenthetem, hogy már jó ideje ez az amire szükségem volt. Kiprobaltam rengeteg natúr deot (olcsótól a dragaig) nem vált be. Ragadt, kellemetlen szagú lettem. A cocoon citrusos deoja bírja a strapat. Nekem személy szerint a kedvencem.Az üvege is nagyon tetszetős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

zsizi

2018. május 12.

A sok szenvedés után, amit a mindenmentes drogériás dezodorok tesztelése és használata okozott, végre rátaláltam a legjobb megoldásra. Elképesztően boldog vagyok, hogy megvettem ezt a kis deokrémet, mert nagyon jó! Az illata nagyon kellemes, enyhén kókuszos, natúr. Pár óra után gyengül az illata, de a dezodorálás marad, én edzéshez is ezt használom és a legnagyobb izzadások közepette sincs rossz szagom, egyáltalán! Zsíros állaga miatt sokáig fennmarad a bőrön, zuhanyzás közben is maradhat, mert vízzel sem mosódik le (ha pl. ott pont nem kellene megmosakodnod, de a tested többi részén igen). Nekem a hosszú, rohanós napokon nem elég erős, egy picit még kísérletezni fogok vele, de alapvetően szuper, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

19zsofia90

2018. március 17.

A citrus illatú a kedvencem, egyáltalán nem karcol, finom krémes állaga van. A legjobb natúr dezodor amit valaha próbáltam! A sensitive változat viszont kicsit gyenge, azt napközben újra kell kenni. Online rendelés esetén (facebook oldalt érdemes figyelni, néha olcsóbb a házhoz szállítás) kedves kézzel írt üzenet és ajándék is jár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

ancsi97

2017. június 4.

Nekem a levendula illatú van meg belőle. Finom illata van,sokáig birja. A felvitelnél kicsit szúrós,karcos a szódabikarbóna miatt,de talán még felébreszt is reggel .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

BartuczVirag

2017. február 27.

Én az illatmenteset használtam ebből, ami azt jelenti, hogy isteni kókusz illatú, krémes és könnyű kenni, tökéletes dezodor-lenne, ha nem lenne olcsóbb az Olivia Natural hasonló terméke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

csengevarga

2017. február 7.

régóta kersgélek deot, próbáltam a lush termékeit a mannát... most a cocoon levendulát használom. az illata állaga szuper. mi több, egészen hatékony is. Nincs irritáció, könnyen felvihető, nem ragad az ujjam a termék használata után. Ajánlom őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

rzsofa567

2016. december 18.

Nekem a levendulás Cocoon deókrém van meg. Remek illata van és teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil