Cocoon Manufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Ajakápolók

"Dúsító hatású kézműves ajakápoló őrségi szőlőmagolajjal, organikus kakaóvajjal, különleges fák illóolajaival és méhviasszal. A szőlőmagolaj dúsítja, a méhviasz puhítja az ajkakat, a kakaóvaj lassan szívódik be a bőrbe, ezáltal hosszan hidratálja azt. Az elemi és benzoin illóolajok különleges gyanták, melyek a fa sérüléseit gyógyítják. A repedezett bőrre és a lélek sérüléseire is ugyanilyen hatással vannak. Kifejezetten kicserepesedett bőrre ajánljuk, az év bármely szakaszában. A méhviasz tartalmának köszönhetően még nyáron sem olvad szét, ha bárhova magaddal viszed."

csengevarga

2017. május 29.

Szeretem nagyon az illatát, de az én bőrömnek nem eléggé sheás/olajos. Igy a szárazságomon nem segit. Csak talán addig, amig beszivja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil