Cocoon Manufaktúra

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Pálmaolaj-mentes, vegán hidratáló szappan. Illóolajok hozzáadása nélkül készítjük, a legérzékenyebb bőrűeknek is ajánljuk, akár hajmosásra is.

Ez a kókuszolaj alapú hipoallergén natúr szappan az érzékeny, allergiás reakciókra hajlamos bőrt sem irritálja, mivel nem használunk fel illóolajokat elkészítésekor. Dús habot képez, így hajmosóként is használható. A ricinusolaj védi a hajszálakat, hidratálja a száraz fejbőrt.

Puhító, hidratáló hatása miatt fürdéshez, az egész test és arc tisztítására, dús habja és ricinusolaj-tartalma miatt hajmosásra is alkalmas.

zsizi

2018. május 12.

Én nagyon szerettem ezt a szappant, valóban habzik, az illata kellemesen semleges. Nem szárítja a bőrömet, nem vakarózom tőle, mint a Babától. Hajmosásra is elég jó!

update: december 15-én vettem át az első adagomat, és most fogyott el a termék :) Igaz, közben használtam mást is pár hétig, de szerintem így szuperül megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil