Cocoon Manufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Ajakápolók

"Kézműves, organikus kakaóvaj alapú vegán ajakbalzsam. Illóolajmentesen, sok tápláló őrségi növényi olajjal készítjük. A természetes alapanyagok rendbe teszik a bőrt és nincs bennük olyan összetevő, ami irritálhat, ezért a legérzékenyebb bőrűeknek is ajánljuk. Ha érzékeny vagy az illóolajokra, ezt az ajakápolót ajánljuk Neked. Használd télen-nyáron, bármikor amikor jólesik."

dorina0000

Korcsoport: < 18
2021. február 26.

Tetszik! Annyira kevés kell belőle, hogy úgy érzem ez az egy kis üveg évekig ki fog tartani. Jól hidratál, lényegében egy olajjá olvad az ajkakon. Lassan szívódik be, de szerintem nem baj, így is kellemes érzetet nyújt. Az egyik legjobb természetes ajakbalzsam amit próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil