Cocoon Manufaktúra

Ár:   1500 Ft és 2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1500 Ft és 2690 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

Tartalmas és frissítő, kézműves, vegán testvaj jellegzetes, csokismenta illattal.

A testápolóban legnagyobb részben a kakaóvaj dominál, ami ellátja a bőrt minden szükséges tápanyaggal, például antioxidáns és ránctalanító hatású, segít megőrizni a bőr felső rétegében a nedvességet.

• Őrségi szőlőmagolajat tartalmaz, ez többek között gátolja a narancsbőr kialakulását és regenerálja a kollagén szöveteket.
  • A menta illóolaj felfrissít, a kakaóvajjal kombinálva jellegzetes illatjegyeket hagy a bőrön.

Nitusz011

2018. december 26.

Illatát kicsit szokni kell, de a hatása hihetetlen jó. Pihe puha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Illatát kicsit szokni kell, de a hatása hihetetlen jó. Pihe puha :)

ayse

2016. október 4.

Itt vettem még.en a kezemre es a szamra szoktam kenni.nagyon jó kis cucc.pihepuha bőr)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol