Cocoon Manufaktúra

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Trópusi óceánpartot idéző, mámorító tiaré virág illatú univerzális, vegán testápoló a tahiti nők kincsével, a monoi olajjal.  Az extra szűz kókuszolaj és a bio argánolaj jótékony hatásaival.

• A kókuszolaj és az argán olaj révén hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.
  • Az argánolaj feszesíti, védi és ragyogással tölti fel a bőrt. Anti-aging hatása messze földön ismert.
  • A Monoï de Tahiti olaj már évezredek óta használt szépítőszer a polinéz nők körében. A trópusi tiaré virágok szűz kókuszolajban való áztatásával készült elképesztően földöntúli illatú, szerkezetjavító, bőrnyugtató és az argán olajhoz hasonlóan extra táplálást nyújt a bőrnek.

Használd egész testre, arcra vagy akár parfümként! Napozás utáni bőrnyugtatónak is próbáld ki, könnyű állaga az izzasztó kánikulában ragyogó de nem zsíros fényt ad a bőrnek. Elixír révén egy kis mennyiség is elég a kívánt hatás eléréséhez.

lizatohati

2020. október 12.

Ajándékban kaptam az első kis üveget:)
Kedves csomagolás, és ami benne van... nagyon problémás volt a bőröm mindig.Nehezen tudott új terméket megszokni az arcom,de ezt egy pillanat alatt betudtam építen az esti rutinomba( azóta már bármikor amikor eszembe jut)
Extra zsíros krém,azt hinné az ember hogy egy örökké valóság mire beszívódik...hát semmivel sem lasabb mint egy jó éjszakainál!
(Kismamaként külön pozitívum a visszafogott kellemes illata)
Szóval hajrá!! Ja és az sem mellékes,hogy tudom egy családi"kis vállalkozástol vásárolom már lassan az összes testápolási termékemet és nem ronda műanyag flakonok sorakoznak a polcon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Ajándékban kaptam az első kis üveget:)
(Kismamaként külön pozitívum a visszafogott kellemes illata)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil