Cocoon Manufaktúra

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Bőrradírozó kézműves masszázstömb zabpehely darabokkal, fás illattal, hidratáló egzotikus vajakkal és őrségi szőlőmagolajjal.

"A kioldódó zabpehely darabok javítják a bőr tónusát, frissítik a kötőszöveteket, tisztító hatásúak. A zabpehely jó az ekcémára, enyhítheti a bőr viszketését, a leégés tüneteit. A pattanásokat, a zsíros bőrt is helyre rakja, tisztítja a pórusokat és csökkenti a gyulladásos folyamatokat. Az atlaszcédrus különleges, fás illatú illóolaj,  ami nem fejt ki allergizáló hatást a bőrre, viszont a narancsbőr ellen hatékony segítség. Azért, hogy eltávolítsd a zabpelyhet, fürdés közben ajánlatos használni ezt a testápolót. Érdemes kipróbálni leégésre, az egyéb fent felsorolt bőrproblémákra, de vigyázz, hogy ne erősen dörzsöld hozzá a sérült bőrfelülethez."

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil