Cocoon Manufaktúra

Ár:   1890 Ft és 3350 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   1890 Ft és 3350 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

Vegán kézműves tengeri sós, bio karamell kivonatos fürdőradír, hidegen sajtolt szőlőmagolajjal, puhító avokádó olajjal.

lizatohati

2020. október 12.

Egy kis extraság zuhanyozáshoz:)
Simán a testápolót is el lehet hagyni utána 1-2napig!
Hetente egyszer használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Egy kis extraság zuhanyozáshoz:)
Simán a testápolót is el lehet hagyni utána 1-2napig!
Hetente egyszer használom!

csengevarga

2017. május 29.

Nagyon nagyon folyós... sajnos mire megérkezett hozzám a negyede a csomagoláson kötött ki. Egyébként nagyon korrektek voltak, kaptam 15% kedvezményt. A termék maga szuper, isteni pihepuha bőröm lesz tőle, és olyan illatom, hogy én magam vagyok a legfinomabb sóskaramella ezen a vidéken.

Könnyebb utána kitakaritani, mint a kávés radir után :D Ugyanaz az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Könnyebb utána kitakaritani, mint a kávés radir után :D Ugyanaz az eredmény.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil