Cocosolis

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Testápolók

Kókusz illatú, bio olaj csokoládébarnuláshoz, a hidratált és fényes bőrért.

100%-ban legjobb minőségű, nyers és hidegen sajtolt bio olajokból álló természetes keveréket tartalmaz. Segíti a gyors barnulást és mélybarna csokoládé színt kölcsönöz a bőrnek. Intenzíven táplálja a bőrt, amely selymesen puha és sima lesz tőle.

Használata naponta ajánlott a feszesebb, sima és rugalmas bőr érdekében. Az olaj intenzíven táplálja, hidratálja és még fiatalítja is a bőrt, és mindezt csupán a természetes olajok erejével.

Bb.Sophie

2020. július 27.

A maga módján ez egy nagyon jó kis termék - nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, de aki az átlag napozótermékeken túl egy kis természetes "luxus" érzésre vágyik, annak tudom ajánlani.
Folyós, olajos állaga van, az én bőrömön hamar beszívódik és szépen ápol. A csokis társához képest viszont meglehetősen gyengécske: azon kívül, hogy szépen ápolja a bőrt egy kellemetlenül tolakodó kókuszreszelék-illaton kívül nem sok mindent tud felmutatni. Azt nem tudom, hogy a barnulásban mennyit segít, mert az én hófehérke bőröm vagy nem barnul, vagy csak nagyon bénán :(
Ár- érték arányban ezt is borzasztó túlárazottnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Ár- érték arányban ezt is borzasztó túlárazottnak tartom.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.