Colgate

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate 360 Advanced Max White Soft fogkefe kiemelkedő jellemzői a kúp alakú fogtisztító szálcsomók, a polírozó műanyag lamellák, a fejlett nyelv és arcbelső tisztító. Extra puha hüvelykujj-támasz a kényelmes fogásért, kiemelkedő vékony és puha fogtisztító szálcsomók a kíméletes tisztításért. Fehérítés már az első használat során.

Andrea456

2018. október 26.

Október 26.: Egyik este érzékenyebbnek éreztem két fogam, de akkor az almára fogtam, hogy biztosan nagyon savas volt. De ez az érzés újra felbukkant, most más fogaimon, és rájöttem, hogy a fogkefe fehérítőjétől van, mivel a fogkrémem nem fehérítős. (Néhány éve mondta a fogorvos, hogy nem ajánlja a fehérítős fogkrémeket, mert koptatják a zománcot.) Ma megyek új fogkefét venni, ez pedig legfeljebb takarítani lesz jó, de senkinek sem ajánlom, mert csúnyán bántja a fogzománcot.

Október 8.: Korábban a testvérét, az Advanced Health Softot használtam, de legutóbb az nem volt a Rossmannban, így végül ezt vettem meg (az áruk ugyanannyi). Ennek a feje hosszabb, így sokkal könnyebb a hátsó fogaimat is mosni és a sörtéi is megfelelően puhák, nem bántják az ínyem. A fehérítő hatását nem nagyon figyelem (állítólag az első használat után már fehérít), mert számomra nem az a legfontosabb. Fogmosás közben nem csúszkál, tényleg jó a hüvelykujj-támasza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.