Colgate

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate 360° fogkefét puha polírozó gumikelyhekkel és kúposan elrendezett szálcsomókkal látták el, melyek tökéletesen megtisztítják a fogakat és a fogközöket. A fogkefe hátoldalán található nyelvtisztító hatékonyan eltávolítja a nyelvről a baktériumokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Andrea456

2018. szeptember 2.

Ennek a fogkefének is létezik Soft változata, amelyet azért vettem meg, mert nem volt a 360° Sensitive Pro-Relief Extra Softból a drogériában, amit előtte használtam. Drágább is (1899 Ft teljes áron, de volt rá kuponom), de nem bántam meg, hogy erre váltottam lassan egy éve. A sörtéi puhák, jobban tisztít, mint a Sensitive Pro-Relief és nekem a nyelvtisztítója is rendben van. Három havonta cserélem a fogkefém, de ez a 3. hónap végén is majdnem olyan állapotú, mint amikor kibontottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

wildrose

2018. február 18.

Túlságosan nagy fejű fogkefe, nem ér el mindenhová rendesen, ezért nem is éreztem elég alaposnak vele a fogmosást. Szerintem a szálai is túl erősek, a nyelvtisztítója is durva, számomra kifejezetten kellemetlen volt a használata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.