Colgate

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Közepes fejű, lágy szálú fogkefe szájüreg- és nyelvtisztítóval.

Hadrus

2020. október 7.

Árban kicsit drágállom, de akciók keretében többet vásárolok meg az elektromos fogkefém mellé, kiegészítésként.
Nagyon puha, kézre álló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Nagyon puha, kézre álló.

livia0

2020. augusztus 17.

Úristen!! Életem legszörnyűbb fogkeféje! A 200ft-os fogkefét nem tapasztaLtam ilyen rossznak mint ezt. A fogaim percekig fájnak a fogmosásom után(más fogkefével is ugyanazzal a technikával mosom). A sörtéje miatt vettem meg, ami tökéletes lenne ha nem lenne benne a közepében az a gumis rész ami az ínyemet bántja és a fogaim megsajdulnak/fájdulnak tőle! Lehet hogy csak nekem rossz, de 2 esély után is ritka rossz élmény volt. Kukában végezte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

KittiASzuperpocok

2019. december 20.

Nagyon szeretem, jól tisztít, kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Nagyon szeretem, jól tisztít, kényelmes a használata.

bendi13

2019. december 5.

Nagyon szeretem. Jól, alaposan tisztít, nem sérti fel az ínyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Nagyon szeretem. Jól, alaposan tisztít, nem sérti fel az ínyt.

exhocmomento

2018. október 12.

Kedvenc! :) Már jó ideje csak ezt veszem újra, simply perfect. Pöpec a kialakítása, a sörték keménysége, erőssége, mérete, mennyisége, elrendezése. Egyszerűen minőségi, teljesen más érzés a használata egy olcsóbb társához képest. G-napokon nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.