Colgate

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Jdit04, Módosítva: 2020. május 4.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

100%-ban természetes bambusz fogkefenyéllel és aktív szén bevonatú sörtékkel. A nyél ergonomikus designnal rendelkezik, természetes méhviasszal kezelt. Elvékonyodó Floss-Tip™ szálakkal a mélyebb tisztításért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nessy

2020. július 23.

Szerintem is nagyon rossz. Kevés, szúrós sörte, vastag fa-fej, sérti az ínyt, kellemetlen a tapintása...
Nem egy Curaprox vagy Biomed minőség, pedig árban ott van...a legolcsóbb drogériás fogkefe is jobb ennél.
Első és utolsó próbálkozásom a fa nyelű fogkefékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Első és utolsó próbálkozásom a fa nyelű fogkefékkel.

CeCeDrake

2020. május 21.

Egy forintot nem ér!!!
Bumszli maga a fa rész a fejnél, túl vastag. Nagyon dizájnos, de lehet akármilyen jól kinéző darab, ha funkcionálisan egy nagy nulla.
A sörték nagyon rosszak. Kevés darabszám, nagyon kevés. Össze-vissza nyeklik.
Nem tisztít jól.
Kidobott pénz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Egy forintot nem ér!!!
A sörték nagyon rosszak. Kevés darabszám, nagyon kevés. Össze-vissza nyeklik.
Nem tisztít jól.
Kidobott pénz!