Colgate

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 darab   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 20.

Kiszerelés:   2 darab
Kategória:   Fog- és szájápolók

A vékony szálak alaposan, mégis gyengéden távolítják el az ételmaradékot a fogak közötti nehezen elérhető helyekről és az íny széléről.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kesudio

2016. december 14.

Goods Marketben vettem. Korábban nem hallottam erről a fogkeféről, nem volt róla semmilyen információm, akkor láttam először, és teljesen véletlenszerűen választottam, csak azért mert a noname gagyi fogkefékkel egy árkategóriában volt. Nem is nagyon hittem a szememnek, ahhoz képest, hogy dupla csomagolás, nem volt drága (darabja 350.-Ft????), hát gondoltam, kipróbálom.
Mikor otthon kibontottam, párom nézett rám furán, hogy ez meg mi? Olyan puhák a sörtéi, hogy azt gondolta nem fogja tudni rendesen megtisztítani vele a fogait. Használat után kérdeztem, na? És tetszett neki, mondta, hogy nagyon gyengéd a fogaihoz, nem sértette a fogínyét.
Rajtam volt a sor, és azt kell mondanom, hogy ez egy csodálatos fogkefe. Tényleg nagyon puha, szinte nem is érzem, hogy sikálom a fogaimat. A fejének a vége szűk, így könnyedén befértem vele a bölcsességfogaim mögé is. Régi fogkefém után kicsit fura volt, hogy olyan kis vékonyka/szűk a feje, úgyhogy jó nagy körkörös mozdulatokkal és a megszokottnál kicsit hosszabb ideig mostam a fogaimat, mert voltak kétségeim afelől, hogy a lepedéket rendesen eltávolítja-e. Azt kell mondanom, határozottan IGEN! Sőt, mintha sokkal jobban tisztítana, mint azok a fogkefék (kemény sörtéjűek) amiket korábban használtam. Nem is értem ... Még a fognyaknál is rendesen leszedett mindent. És lehet, hogy csak beképzelem, de mintha sokkal fehérebbek is lennének fogmosás után a fogaim, mint a régi fogkefémmel. Szerintem telitalálat. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.