Colgate

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: FerJuci, Módosítva: 2015. március 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Alapos, mégis gyengéd tisztítást végez. Speciálisan erre tervezett, elvékonyodó végű, egyenletesen lapos szálai arra lettek kifejlesztve, hogy minél jobb elérést biztosítsanak az ínyszél mentén és a fogak között.

690 Ft Colgate Slim Soft Puha Sörtéjű Fogkefe
Ár: 690 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

Dyana91

2021. február 22.

Nagyon szeretem ezt a fogkefét!Kíméletesen tisztít,puha sörtéi vannak. Érzékeny ínyre kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

wildrose

2020. szeptember 13.

Szuper fogkefe: pont ideális méretű a feje, és kíméletesen puha, de alaposan használható sörtéi vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 13.

anitaanett

2018. február 14.

Nekem a fekete változat jobban tetszett, de ez a kefe is megéri az 5 csillagot. Remekül tisztít és ami fontos, nagyon kíméletes, nem sérti fel az ínyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

balazsdora

2016. július 19.

Amit a kis fekete társánál (Colgate Slim Soft With Charcoal Fogkefe) nehezményeztem, az ennél a terméknél teljesen oké, mármint a kefefej mérete. Ez is ugyanolyan jól tisztít, gyengéden dolgozik. Leárazott triopackban vettem 1200 Forintért, így még az ára is elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

lavalampa

2015. augusztus 21.

Szeretem mert jol tisztit megsem verzik ki az inyem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Szeretem mert jol tisztit megsem verzik ki az inyem :)

szilvia921

2015. június 7.

Nagyon jó fogkefe, tényleg gyengéden de alaposan tisztít, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

Nagyon jó fogkefe, tényleg gyengéden de alaposan tisztít, nagyon megszerettem.