Colgate

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogak közötti és nagyon gyengéd tisztítás. A 0.01 mm vastagságú puha szálvégek eltávolítják az ételmaradékot még a nehezen elérhető helyekről is, a fogak közül és az íny széléről. Faszénnel, mely segít a baktériumok mechanikus eltávolításában.

Virág-os

2021. július 21.

Kedvelem nagyon, jó választás volt ez a fogkefe. Még sosem használtam szeneset, így igazából azért vettem meg, illetve olyat kerestem aminek kisebb a feje és emellett puha a sörtéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Sziszikee58

2021. május 13.

Pár éve már, hogy Curaprox fogkefét használok, viszont az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy nem tisztítja annyira jól a fogaimat, így gondoltam kipróbálok másik fogkefét. Véletlenül esett rá a választásom egy patikában, de nagyon jó döntés volt :)
Kellemes vele a fogmosás, nem sérti az ínyemet, mégis alaposan tisztít. A kinézete is nagyon tetszik :D Egy ideig most biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Jucuus

2021. április 15.

Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire puha cucc. De meglepőem jól tisztít, végre ettől a fogkefétől nem vérzik az ínyem! Újravevős lesz, úgy érzem. (Ja és plusz pont, hogy nagyon eltalálták a kialakítását, és a kinézetét. :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Dyana91

2021. február 22.

Kedvenc fogkefém!Még fogorvosom ajánlotta,hogy nagyon jól tisztít,és igaza volt. Sörtéi puhák és fogmosáskor masszírozza az ínyem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

molniniki5

2020. július 19.

Nem jött be, bár lehet azért mert nem vagyok hozzászokva a puha sörtéhez. A fogkrémje szuper, a fogkefét hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Sissy0125

2019. július 2.

Férjemmel mindketten használjuk, és eddigi legjobb fogkeféink. Nagyon tetszik a kialakítása, a sörtéi kellően lágyak és alaposan tisztítanak. A hozzá tartozó fogkrémmel használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

bendi13

2019. május 1.

Nagyon alaposan tisztítja meg a fogakat, nagyon szeretem. Újravevős darab. Eddig Curaproxot használtam, de mint kiderült az nem tisztította meg jól a fogaimat, így ettől az első használatkor vérzett a fogínyem, de ez elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

anetta.filip

2019. március 22.

3 db-os csomagolásban vettem, és még milyen jól tettem, mert élvezet vele a fogmosás, nagyon kímélő, ugyanakkor nagyon alapos! Szívesen mosok vele fogat, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Whistler

2019. február 1.

Kezdetben voltak fenntartásaim a soft fogkefékkel kapcsolatban, de azt kell mondjam ez a típus eloszlatta a kételyeimet. A puhasága ellenére meglepően jól tisztít, nem sérti fel az ínyt és tartós is. Hozza azt, amit egy hasonló árkategóriájú fogkefétől elvár az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

anitaanett

2018. február 14.

Tavaly használtam ezt a fogkefét, most más milyet használok, de nem azért mert nem jó. Szeretek többfélét kipróbálni, kísérletezni velük. Én meg voltam vele elégedve, jól tisztít, az ínyemet sose sértettem fel vele, pedig néha megesik. A színe miatt nagyon egyedi, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.