Colgate

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogak közötti és nagyon gyengéd tisztítás. A 0.01 mm vastagságú puha szálvégek eltávolítják az ételmaradékot még a nehezen elérhető helyekről is, a fogak közül és az íny széléről. Faszénnel, mely segít a baktériumok mechanikus eltávolításában.

molniniki5

2020. július 19.

Nem jött be, bár lehet azért mert nem vagyok hozzászokva a puha sörtéhez. A fogkrémje szuper, a fogkefét hanyagolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Sissy0125

2019. július 2.

Férjemmel mindketten használjuk, és eddigi legjobb fogkeféink. Nagyon tetszik a kialakítása, a sörtéi kellően lágyak és alaposan tisztítanak. A hozzá tartozó fogkrémmel használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 1.

Nagyon alaposan tisztítja meg a fogakat, nagyon szeretem. Újravevős darab. Eddig Curaproxot használtam, de mint kiderült az nem tisztította meg jól a fogaimat, így ettől az első használatkor vérzett a fogínyem, de ez elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 1.

anetta.filip

2019. március 22.

3 db-os csomagolásban vettem, és még milyen jól tettem, mert élvezet vele a fogmosás, nagyon kímélő, ugyanakkor nagyon alapos! Szívesen mosok vele fogat, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Whistler

2019. február 1.

Kezdetben voltak fenntartásaim a soft fogkefékkel kapcsolatban, de azt kell mondjam ez a típus eloszlatta a kételyeimet. A puhasága ellenére meglepően jól tisztít, nem sérti fel az ínyt és tartós is. Hozza azt, amit egy hasonló árkategóriájú fogkefétől elvár az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

anitaanett

2018. február 14.

Tavaly használtam ezt a fogkefét, most más milyet használok, de nem azért mert nem jó. Szeretek többfélét kipróbálni, kísérletezni velük. Én meg voltam vele elégedve, jól tisztít, az ínyemet sose sértettem fel vele, pedig néha megesik. A színe miatt nagyon egyedi, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

sztich

2018. január 27.

Valóban tisztít a fogak között. Nekem kicsit túl puha, de ez nem a fogkefe hibája. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

CeCeDrake

2017. december 23.

Régóta Curaprox fogkefét használok, de ezt ki kellett próbálnom.
Nos, első használat után ment a kukába.
Hullik a szőre!?! Nálam ez elfogadhatatlan.
Vérzett tőle az ínyem, ilyen dolgot nem tapasztaltam azóta, hogy Curaprox fogkefével mosom a fogaim...
Ja és nem csak hullik, de kevés is a sörtéje!
Sz.r és 800 Ft, kicsivel kerül csak többe a Curaprox.
Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Régóta Curaprox fogkefét használok, de ezt ki kellett próbálnom.
Nos, első használat után ment a kukába.
Hullik a szőre!?! Nálam ez elfogadhatatlan.
Ja és nem csak hullik, de kevés is a sörtéje!
Sz.r és 800 Ft, kicsivel kerül csak többe a Curaprox.
Soha többet!

instantlia

2017. június 7.

Nagyon szeretem ezt a fogkefét, mióta kipróbáltam, csak ezt használom. Egyrészt annak ellenére, hogy puha, nagyon jól tisztít, másrészt ne mejünk el amellett, hogy iszonyat jól néz ki ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Emike

2017. május 29.

Kicsit sebes volt az ínyem, így pár napra félretettem az elektromos fogkefét és visszatértem a kézi megoldáshoz. Korábban vásároltam ezt a fogkefét, ugyanis a Rossmannban kiárusítva a három darabos készlet kb. 500 ft. volt. És hát nagyon jó vételnek tűnt, ugyanis nagyon puha a sörtéje, nagyon jó használni és egyáltalán nem bántja az ínyemet. Érzékeny ínyűeknek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.