Colgate

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. május 4.

Kategória:   Fog- és szájápolók

99.7%-a természetes forrásból származó összetevőkből áll. A tubus és a karton újrahasznosítható. Formulája letisztult, szódabikarbónát tartalmaz a természetesen fehér fogakért.

Nátrium-fluoridot tartalmaz (1450 ppm F⁻)

Vegán és SLS-mentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csillag1219

2021. szeptember 9.

Régen írtam már véleményt, de ez a termék úgy kiakasztott, hogy késztetést érzek rá. Nagyon szeretem amúgy a Colgate fogkrémeket, a MaxWhite, MaxFresh és társai mind nagyon jók. Gondoltam teszek valami jót a környezetemért, ezért vásároltam ezt a terméket. Egyszerűen borzalmas... az egy dolog, hogy alig habzik, ezt egy "natúrközeli" terméknél nem is kifogásolnál, viszont rettenetesen keserű. Fogmosás után egyáltalán nincs meg a friss érzet a szájban, hanem olyan, mintha valamilyen gyógyszert nyeltem volna folyadék nélkül. Egyedül azért kap két pontot, mert a fogat azért megtisztítja és az összetevői környezetbarátak. Jelenleg úgy próbálom elfogyasztani, hogy a Colgate MaxFresh-ből is rakom a fogkefére egy kicsit. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Edinkaa

2021. május 19.

Jajj, de akartam szeretni ezt a terméket. De sajnos egyáltalán nem vált be. Kellemetlen az íze, leginkább én keserűnek éreztem, nálunk alig akart elfogyni. Az hogy környezet barát, az tök jó, azért kap csak 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

rosiecheecks

2021. március 15.

Halottnak a csók effekt.
Fogmosás után nincs a frissen mosott érzés....
Home office-ban vaalhogy elhasznalom, de emberek koze nem mernek vele kilepni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Halottnak a csók effekt.
Fogmosás után nincs a frissen mosott érzés....
Home office-ban vaalhogy elhasznalom, de emberek koze nem mernek vele kilepni.

Nessy

2020. július 23.

Nagyon minimalista az összetétele, megkapta az Ecocert és a vegán plecsnit, és még a tubus is újrahasznosítható.
Örülök minden ilyen törekvésnek, persze ez inkább greenwashing próbálkozás a Colgate-Palmolive részéről.
Bizsergető menta ízű zselé, mégsem hagyott friss érzést a számban.
A habzása jól lett beállítva, de nem vagyok megelégedve a tisztító hatásával és sajnos még fogérzékenységet is okozott nálam.
Eltettem a szekrénybe, vésztartaléknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Bizsergető menta ízű zselé, mégsem hagyott friss érzést a számban.
Eltettem a szekrénybe, vésztartaléknak.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol