Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)

Amea

2016. február 28.

Ez egy filléres tétel volt, persze, hogy nem bírtam otthagyni... és nem bánom. Tusfanatikus vagyok amúgy is, és ez egy jó cucc, pedig van versenytársa bőven a fiókomban. (Art Deco, MUA, Mememe, Catrice, YR, stb)
Nem kenődik, nem mászik el, szép mélyfekete, és olcsó. Simán újravenném, ha nem lenne tele a fiókom tusokkal ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Yndre

2012. április 1.

Nekem nagyon bevált. Intenzív színe van és még a nap végére sem kenődik el. Ráadásul nagyon olcsón vettem. (Igaz nem Magyarországon, de kb 600-700 Ft-ban került átszámítva.) Nem hiszem, hogy a drágább tusok többet tudnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.