Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Carolin, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   parfümériák

Csillámos bronzosító púder.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz - nekem a silk effectes van meg, 4.4 Hawaii mat - kiváló minőség, és sajnos, ez is arra a sorsra jut, hogy itthon már nem lesz beszerezhető, mivel a Müller csak az arcápolási termékeit fogja forgalmazni, a dekorkozmetikát nem. Hát ezért van a kiárusítás, már jó ideje. A Collistar termékekről elmondható, hogy igényes a kivitelezésük, viszont ennek a bronzernek egy szerényebb megjelenést terveztek, amolyan táskába "dobálósat". Ugyanakkor ebben is benne van az a plussz, amiről beszélek: az áttetsző műanyag burkolat alól sejtelmesen egy kis arany házú tetőkörvonalazódik, utalva a napsütésre, a Dolce vitára. Akinek nincsen ebből a márkából még dekorterméke, ne hezitáljon, ismerkedjen inkább meg vele, ha teheti, biztosan nem fog csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 11.

Anne74

2017. május 16.

Kiváló minőség... Kellemes összhatás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

Kiváló minőség... Kellemes összhatás :)

vancuka

2016. október 28.

Egy álom. Nem olcsó kategória, de megéri az árát. Én nem mindennap használom ugyanazt a színt, de van amelyik már 3 éves. Leheletnyi mennyiséget kell használni belőle, mert nagyon jól pigmentáltak. Az összes termékét imádom a limitáltak a kedvenceim :)
1x mindenkinek ki kellene próbálnia s akció mindig van ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

1x mindenkinek ki kellene próbálnia s akció mindig van ;)

Lencseee

2016. június 30.

Ajándékba kaptam. Sosem hallottam erről a márkáról, de az itt található véleményekből már kiderült, azért nem mert nem járok Müllerbe:-) Nagyon meglepett; kellemes a színe, nagyon tartós, könnyű felvinni...szóval, egy ÁLOM! Be kell néznem a Müllerbe!;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

kisanett

2016. április 27.

Tegnap vettem a Müllerben ezt a bronzosítót light verzióban, mert 3900 Ft-ért le volt értékelve, gondoltam annyit megér. Hát, azt kell mondjam, hogy akár többet is! Szuper természetes csillogást ad, és tartós. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Mandel

2015. február 28.

Két féle bronzerem van ebből márkából és egyszerűen imádom őket. Az egyik matt, a másik fényes (égetett). Nagyon jól ki tudom használni, látszik, hogy nem olcsó fajta......MINŐSÉG! Csak azért tudtam megvenni, mert 75% kedvezmény volt rá kiárusítás miatt!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 28.