Collistar

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító szájfény a hosszan tartó, ultra fényes, csábítóan telt hatásért.

Pünyike

2018. április 6.

Nekem az áttetsző van meg. Nem vagyok vele elégedett.
Mit is ígér?
1. Ajakdúsítás, telt hatás - nem igaz
2. Ultra fényes - igaz
3. Hosszan tartó - nem igaz! Kb 10 perc után már semmi nem látszik/érződik belőle, pedig nem nyalogatom le.
Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Nekem az áttetsző van meg. Nem vagyok vele elégedett.
Mit is ígér?
1. Ajakdúsítás, telt hatás - nem igaz
2. Ultra fényes - igaz
Számomra pénzkidobás volt.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 11.

Nem is akarom elhinni, hogy erről a termékről én vagyok az első, aki véleményt ír!!!! 52 Rosa Passionalle árnyalatát választottam, ami CSODÁLATOS! Ilyen rafinált külsőt - mintha csavartak volna egyet a burkolaton - még szájfénynél sosem láthattunk, de miért is lep meg, hát igen, ez is a dolce vita része! Maga a termék pedig felveszi a versenyt a legmagasabb minőségű szájfényekkel, és nem is marad alul. Kár, hogy már csak külföldről lesz beszerezhető, mivel a Müller befejezi a márka dekortermékeinek a forgalmazását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 11.